آئودی Q5 اسپورت بک در پیست نورنبرگ دیده شد

آئودی Q5 اسپورت بک در پیست نورنبرگ دیده شد

بلاخره SUV جدید شرکت آلمانی آئودی در پیست معروف نورنبرگ دیده شد که حالت های فوق العاده ای از این خودرو به ثبت رسیده است که نشان دهنده یک شاسی بلند بسیار قدرتمند و فوق العاده از سوی آئودی برای رقابت با شرکت های بزرگ صنعت خودروسازی می باشد.

تمام تلاشی که این شرکت برای ساخت این خودرو به کار گرفته در بخش طراحی و کیفیت کلی ماشین بوده و به نظر می رسد چنین نیز باشد و شاهد حالتی بسیار مناسب و فوق العاده از سوی این شرکت برای بازار جهانی با کیفیت بسیار بالا و فوق العاده باشیم.

Q5 نسل جدیدی از خودرو های آئودی محسوب می شود که از سوخت الکتریکی بهره می برد و همین مسئله باعث می شود تا خط تولید بسیار عجیب و متفاوتی نسبت به دیگر نسخه ها عرضه شده توسط این شرکت باشد که در عین جذابیت، فوق العاده و عالی می باشد.

آئودی Q5 اسپورت بک یک خودروی بسیار کامل و جذاب می باشد که در تست های اولیه خود امتیازات بسیار مناسبی را در بخش های سرعت و شتابگیری به دست آورده و امید این را می دهد که یک SUV برقی با قابلیت های فوق العاده و قدرتمند را شاهد باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از مزایای دیگر این خودرو می توان به تمام برقی بودن خودرو اشاره کنیم که آئودی توانسته بهترین عملکرد ممکن را برای این خودرو در نظر بگیرد که یک اتفاق بسیار عالی و در عین حال جذاب و خاص محسوب می شود که به وجود خواهد آمد.

آئودی Q5 اسپورت بک

آئودی Q5 اسپورت بک

بازار رقابتی این محصول بسیار سخت و سنگین می باشد و بخاطر همین نیز شاهد حالت های بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت خواهیم بود که می تواند این بازار را بسیار سنگین و سخت تر از گذشته بکند که فعالیت زیاد و کیفیت بالا این کار و هدف را تعیین می کند.

از ویژگی های بسیار جذاب و خاص این خودرو می توان به طراحی بیرونی این خودرو اشاره کنیم که در رندر های منتشر شده شاهد حالت های بسیار فوق العاده بوده ایم که به نظر می رسد در نسخه نهایی نیز شاهد این طراحی و شکل کلی جذاب هستیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر