آئودی R8 با فناوری جدید رونمایی می شود:قدرت آلمانی

آئودی R8 با فناوری جدید رونمایی می شود:قدرت آلمانی

شرکت آلمانی آئودی اطلاعات و تصاویری مربوط به خودروی R8 را منتشر کرد و در این تصاویر شاهد کیفیت بالای ساخت و همچنین قابلیت بسیار فوق العاده و هوشمندانه این خودرو هستیم که نشان دهنده قابلیت فوق العاده خاص و هوشمندانه این شرکت می باشد.

آئودی این نسخه را نسبت به دیگر خودرو های خود مجهز تولید کرده است و قبل از رونمایی کلی و مراسم معارفه این خودرو، برخی از تصاویر و اطلاعات اولیه درمورد این خودروی بسیار با کیفیت و همچنین قدرتمند منتشر کرده است که نشانگر قدرت اول آئودی می باشد.

این خودرو با فناوری تعبیه شتاب همراه خواهد بود و این تکنولوژی به گونه ای ساخته شده است که هرچه قدرت و چرخش موتور بیشتر باشد، شتاب بیشتری به خودرو وارد خواهد شد و در نتیجه قدرت و سرعت خودرو چند برابر خواهد بود.

آئودی R8 با فناوری جدید و طراحی متفاوت در آستانه رونمایی می باشد، قدرت و کیفیتی که در ساخت این خودرو به کار گرفته شده است بسیار جالب و قابل توجه می باشد، بهره گیری از قدرت ۵۳۲ اسب بخار به همراه تولید نیروی ۳۹۸ پوند گشتاور کیفیت خوبی را از خود به نمایش می گذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حالت های متفاوتی از این خودرو وجود خواهد داشت و با اضافه شدن قابلیت های هوشمندانه و بسیار ایده آل شاهد یک اتفاق هوشمندانه و بسیار جذاب از سوی این شرکت خواهیم بود که می تواند عملکرد کلی و فعالیت این شرکت را به معرض نمایش بگذارد.

آئودی R8 با فناوری جدید

آئودی R8 با فناوری جدید

با اضافه شدن حالت AWD قدرت موتور و خودرو نیز افزایش خواهد یافت و ما نیز شاهد افزایش قدرت اسب بخار خودرو از ۵۳۲ به ۶۰۲ خواهیم بود که افزایش کارایی قابل توجه و بسیار عجیب و جالبی می باشد که نشان دهنده عملکرد بسیار مناسب و خوب این شرکت می باشد.

آئودی این خودرو را در رنگبندی های مشکی و نقره ای عرضه خواهد کرد و همچنین دارای شتابگیری بسیار خاص می باشد که در عرض ۳.۶ ثانیه به ۶۰ مایل در ساعت خواهد رسید که در این بخش نیز یک مزیت فوق العاده و هیجان انگیز را برای خود به ارمغان خواهد آورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر