آخرین آپدیت ویندوز ۱۰ با نقص حذف پرونده های دسکتاپ و پروفایل کاربر همراه است

ویندوز ۱۰ در حال حاضر آپدیت KB4532693 را دریافت می کند. طبق شهادت چندین کاربر، این آپدیت تجمعی جدید حاوی یک اشکال است. همه پرونده های دستکتاپ و تمام پروفابل های کاربر پس از نصب به طور مرموزی ناپدید می شوند. مایکروسافت ادعا می کند از نقض عملکرد آگاه است.

این موضوع تقریبا به یک سنت تبدیل شده است. آپدیت های مستقر ذر مایکروسافت ویندوز ۱۰ اغلب پر از اشکالات هستند. آپدیت KB4532693 منتشر شده در ۱۱ فوریه ۲۰۲۰ نیز این قاعده مستثنی نیست. همانطور که همکاران ما در Bleeping Computer گزارش دادند، نصب آپدیت جدید سیستم عالم تمام پرونده های موجود در دستکتاپ( تصاویر، فیلم ها، اسناد و غیره) و همچنین تمام پروفایل های کاربر را حذف می کند.

این باگ روز همه کاربران تاثیر نمی گذارند. در  فروم مایکروسافت، بسیاری از شهادت ها آزار دهنده وجود دارد. به نظر می رسد که آپدیت مجدد نمایشگر را به سیستم عامل پیش فرض ویندوز بازنشانی بازنشانی کرده است به عبارت دیگر، تمام نماد هاب سفارشی از بین رفته، آرم ویندوز بازگردانده می شود. کمبود چنین توصیفای وجود ندارد. خوشباخته اشکال آپدیت داده ها را از رایانه های آسیپ دیده، واقع پاک نمی کند.

بعد از اواخر ژانویه یک دستگاه خانوادگی، یک خانواده داشت که در پروفابل دما قرار داشت. پس از ورود به رجیستری و حذف ورودی برای پروفایل temp و حذف باک از ورودی اصلی پروفایل و راه اندازی مجدد، دوباره به حالت عادی بازگشت.

راس گی ۱۲ فوریه ۲۰۲۰

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

چگونه می توان این پرونده ها را در دسکتاپ ویندوز ۱۰ و پروفایل ها کشف کرد؟

مطابق گفته Bleeping Computer، آپدیت KB4532693 آن را در طی مراحل نصب خود به یک پروفایل موقت تبدیل می کند. به دلایلی نامعلوم، ویندوز ۱۰ پس از اتمام نصب، نمایه کاربر را بازیابی نمی کند. در بعضی موارد، راه اندازی مجدد کامپیوتر اشکال را حل کرد. در برخی دیگر، مشکل همچنان ادامه دارد. برای بازیابی پرونده ها در دسکتاپ و پروفایل ها، کافیست مانور زیر را انجام دهید:

  • فایل اکسپلولر را باز کنید
  • به لوکال دیسک بروید
  • به پرونده C بعد Users، برای بازکردن لیست پروفایل در رایانه شخصی شما
  • به دنبال فایلی باشید که با ۰۰۰ و یا .bak پایان یابد بعد از این که این پرونده را پیدا کردید بازش کنید

در رابطه با تماس با همکاران، مایکروسافت ادعا می کند که از مشکل آگاه است و به بررسی وضعیت می پردازد. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که شرکت ردموند این مشکلات را در روز های آینده برطرف کند. آیا با همان مشکل در رایانه خود مواجه شده اید؟ ما را در زیر این پست در جریان بگذارید؟

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر