آخرین سیتروئن با موتور دیزلی تولید شد

آخرین سیتروئن با موتور دیزلی تولید شد

شرکت فرانسوی سیتروئن بعد از اینکه خط تولید خودرو های هیبریدی و الکتریکی خود را آغاز کرد حالا شاهد توقف و تولید آخرین نسخه از خودرو های بنزینی و دیزلی این شرکت هستیم، امروز طبق آخرین گزارش از شرکت سیتروئن آخرین نسخه خودروی دیزلی این شرکت آغاز شد.

این شرکت فرانسوی نسخه C5 X را آخرین مدل از سری خودرو های دیزلی خود نامگذاری کرد تا بعد از این شاهد تولید خودرو های الکتریکی از سوی این شرکت اروپایی باشیم، به دلیل محدودیت های زیاد درمورد خودرو های الکتریکی کار سیتروئن در بازار اروپا سخت خواهد بود.

گسترده بود بازار خودرو های الکتریکی و افزایش شرکت های تولید کننده باعث شده تا رقابت سخت و هیجان انگیز شود، شرکت آمریکایی تسلا با داشتن سهم بسیار بزرگی از بازار خودرو های الکتریکی رقابت را برای شرکت هایی مانند فولکس واگن، بی ام و غیره سخت تر کرده است.

آخرین سیتروئن با موتور دیزلی تا پایان سال ۲۰۲۱ به آخرین تولید ادامه خواهد داد و با یک وداع با شکوه این خط تولید نیز از شرکت فرانسوی متوقف خواهد شد، بالا بودن نرخ تولید و درخواست بازار برای خودرو های دیزلی شرکت سیتروئن باعث تمدید زمان بسته شدن این خط تولید شده است.

پیشرانه های متعددی پیش رو سیتروئن برای تولید وجود دارد اما بخاطر فشار زیاد و همچنین درخواست های مکرر و نیاز بازار، این شرکت مجبور به استفاده از پیشرانه هیبریدی و سوخت الکتریکی در نسل جدید خودرو های خود است که قطعا باعث به وجود آمدن اتفاقات خاص خواهد بود.

تولید آخرین سیتروئن با موتور دیزلی

تولید آخرین سیتروئن با موتور دیزلی

مدل C5 X آخرین نسخه ای به شمار می رود که با موتور دیزلی همراه است و شرکت سیتروئن نیز با این افکار که بتواند با تغییر نوع سوخت رسانی و نوع پیشرانه خودرو عملکرد بهتری داشته باشد، وارد این حوزه شده و تمامی اعمال جدید را قبول کرده است.

بعد از شرکت سیتروئن، شرکت رنو نیز خبر از توقف خط تولید خودرو های دیزلی خود داده و این نشان دهنده سوق تولیدکنندگان خودرو به سمت خودرو های هیبریدی و سوخت الکتریکی است که نسل جدید را به همراه دارد و قطعا اتفاقات بسیار هیجان انگیزی خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر