آخرین مانیتور پریمایر کالر دل دارای رنگ سنج داخلی و تندربولت ۳ است

مانیتور 27 اینچی 4K با پخش رنگ بسیار دقیق

آخرین مانیتور پریمایر کالر دل دارای رنگ سنج داخلی و تندربولت ۳ است

لرزه در قلب برخی از بهترین مانیتورهای سطح بالا را در بازار ایجاد کرده و به نظر می رسد آخرین ساخت آن نیز از این قاعده مستثنا نیست. مانیتور دل اولترا شارپ ۲۷ اینچی ۴K پریمایر کالر که امروز در جریان کنفرانس Adobe Max رونمایی شد ، اولین مانیتور ۴K در جهان است که دارای رنگ سنج داخلی و اتصال تندربولت ۳ است .

الترا شارپ ۲۷ اینچی ۴k پریمایر کالر با رزولوشن ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ با تراکم ۱۶۳ پیکسل PPI و نسبت کنتراست ۱۳۰۰: ۱ می باشد. این مانیتور ۱۰۰ درصد از از طیف Adobe RGB و ۹۸ درصد از طیف DCI-P3 و ۸۰ درصد از طیف BT.2020 را پوشش می دهد گرچه به اندازه کافی کنجکاوانه است ، اما میزان روشنایی آن تقریباً ۲۵۰ نیت است.

رنگ سنج یک ابزار کالیبراسیون رنگی است که برای کمک به شماره گیری در تنظیمات استفاده می شود تا مانیتور شما رنگ ها را به همان میزان دقیق نمایش دهد. برای متخصصان شاغل یا افرادی که به عکاسی یا ایجاد هنر دیجیتال توجه زیادی ندارند ، داشتن رنگهای دقیق یک امر مطلق است.

 

آخرین مانیتور پریمایر کالر دل دارای رنگ سنج داخلی و تندربولت 3 است

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اتصال هوشمندانه ، الترا شارپ ۲۷ اینچی ۴k پریمایر کالر یک اتصال DisplayPort 1.4 ، دو درگاه HDMI 2.0 ، یک پورت Thunderbolt 3 در بالا ، یک درگاه پایین Thunderbolt 3 ، دو درگاه پایین دست  USB 3.2 Gen2 (DP1.4) ، دو پورت USB پایین دستی USB 3.2 Gen2 و دو درگاه پایین دست USB 3.2 Gen1 را ارائه می دهد .

پایه ایستاده تنظیمات ارتفاع ، شیب و چرخش از دیگر ویژگی های است همچنین حتی سوراخ های نصب VESA و شکاف قفل ضد سرقت نیز برای افزایش انعطاف پذیری و امنیت در راستای نصب وجود دارد .

 

آخرین مانیتور پریمایر کالر دل دارای رنگ سنج داخلی و تندربولت 3 است

مانیتور دل الترا شارپ ۲۷ اینچی ۴k پریمایر کالر  در تاریخ ۱۵ ژانویه سال ۲۰۲۰ با قیمت ۱.۹۹۹.۹۹ دلار به بازار عرضه می شود. این مانیتور با قیمت بالایی که دارد نیز مشتریان دست به جیب خودش را خواهد داشت .

___ با سیم پو همراه باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر