آخرین مرحله آزمایش فضاپیما ویرجین در ۲۲ اکتبر آغاز می شود

آخرین مرحله آزمایش فضاپیما ویرجین در ۲۲ اکتبر آغاز می شود

فضاپیما ویرجین که یکی از انحصاری و بلکه یکی از اختصاصی ترین فضاپیما های دولت آمریکا محسوب می شود برای پرتاب به مدار زمین برخی از آزمایشات را به طور مستمر در حال انجام دادن می باشد و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت چه توانایی خواهند داشت.

این شرکت که با پدافند هوافضا دولت آمریکا در ارتباط می باشد و با شرکت های اسپیس ایکس و ناسا قرارداد هایی برای انجام برخی از اکتشافات فضایی انجام داده است که بسیار ایده آل و فوق العاده می باشد که خاص و بسیار ایده آل خواهد بود.

ورجین در بهترین حالت خود قرار دارد و در تست های قبلی با موفقیت فرود آمده و در پرتاب نیز عملکرد موفقی را به ثبت رسانده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که سازمان فضایی آمریکا می تواند بدون وابستگی به شرکت های فضایی این عملیات را انجام دهد.

آخرین مرحله آزمایش فضاپیما ویرجین طبق گفته مدیر ارشد هوافضا ایالات متحده در تاریخ ۲۲ اکتبر انجام خواهد گرفت و بعد از یک وقفه کوتاه به طور رسمی عملیات پرتاب این موشک به مدار زمین اتفاق خواهد افتاد که نشان از ایده آل بودن این عملیات دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ناسا و اسپیس ایکس نیز در همکاری کردن این عملیات نقش خاصی خواهند داشت و برای بهتر شدن عملیات در بهترین حالت ممکن به این شرکت کمک خواهند کرد که بسیار ایده آل و فوق العاده خواهد بود که در بهترین نکته خود قرار دارد و بسیار عالی می باشد.

آخرین مرحله آزمایش فضاپیما ویرجین

آخرین مرحله آزمایش فضاپیما ویرجین

ویرجین یک فضاپیما بسیار هوشمند و جذابی می باشد که نسبت به فالکون ۹ اسپیس ایکس از عملکرد مناسبی برخوردار می باشد و همین امر موجب شده تا نگاه ویژه ای به تست ها و پرتاب های سازمان هوافضا آمریکا با این فضاپیما باشیم.

این عملیات با هدف توسعه و بهبود زیر ساخت های اینترنتی و ارتباطی انجام خواهد گرفت تا شاهد حالت های بسیار ایده آل و فوق العاده باشیم که در بهترین حالت خود قرار دارد و به احتمال زیاد شاهد انواع اتفاقات متفاوت و متنوع از سوی این سازمان باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر