آخرین کیت PS5 : نیامده هرج و مرج به پا کرده

آخرین کیت PS5 : نیامده هرج و مرج به پا کرده

اخیرا تصویری از کیت توسعه پلی استیشن ۵ به ورت آنلاین منتشر شده است . آخرین کیت را می توان در توییتر یافت جایی که یک کابر توییتر عکسی را با عنوان PS5 کیست منتشر کرده است .

به نظر می آید این دو کیت PS5 را نشان می دهد که در کنار هم هستند ، اما هیچ تایید رسمی پشت این خبر نیست مبنی بر این که این معامله واقعی است وجود ندارد . لازم به ذکر است که بگویم ظاهر آنها با تصاویر دیگری که قبلا به بیرون درز کرده اند و همچنین طرحی که طراح سونی در فضای مجازی انتشار کرده مطابقت دارد .

PS5 کیست ؟ pic.twitter.com/cBggZTIty4  سی نوامبر ۲۰۱۹

آخرین کیت PS5

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نکته جالب PS5

تام وادن نیز در ورج پستی ارسال کرده تا بگوید که اینها ابزار ها متنوعی دارند و در این پست توضیح می دهد که چه استرسی در هنگام تست قلب و روح توسعه دهندگان را فرا گرفته بود و در فکر این بودند که به چه نحوی این محصول را توسعه دهند .

دوکیتس معمولا طراحی نهایی کنسول را انعکاس نمی کنند ، بنابر این اگر کیت های اختصاصی و صادقانه باشند ، با هم نباید به هیچ عنوان نشانه ای از آنچه در زمان انتشار تا پایان سال ۲۰۲۰ انتظار داشته باشیم ، ببینیم . البته به عنوان مثال شکل V از کیت و اتصال آن با عدد رومی برای ۵ شسته رفته شده مطمئنا متفاوت است . تصور به این سمت سوق میدهد که خرده فروشی این محصول کمی براق تر خواهد بود .

به همان ترتیب ما نمی توانیم مقدار زیادی از عکس های این کنسول را جمع آوری کنیم ، اگر چه برخی گفته اند که در سمت راست کنسول شاهد یک جفت نمونه دوال شوک ۵ هستیم . مطمئنا با توجه به این حرف که این امر غیر ممکن است ، به ویژه با توجه به آخرین کیت در آخرین خبر از ثبت اختراع ، نشان می دهد که کنترلر PS5 از نظر ظاهری از دوال شوک ۴ فاصله چندانی نخواهد داشت . اما به نظر می رسد که قابل مشاهده ترین کنترل کننده در این عکس فاقد نوار نوری در قسمت بالا است(همانند PS4) که با توجه به توضیحات ثبت شده اخیر مطابقت دارد . با این حال هنوز هم هیچ چیز قبل از تائید رسمی سرکت سونی قطعی نیست .

با توجه به این که به پایان سال ۲۰۱۹ نزدیک می شویم ، امیدوارم که زمان زیادی تا دیدن نسخه خرده فروشی نمانده باشد ، ولی با این حال که می دانیم این کار را خواهد کرد ولی باز در آمد و شد  هستیم .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر