آخرین گوشی ال جی هم از دور خارج شد

حدودا دو ماه بعد از خروج ال جی از بازار گوشی های هوشمند، این شرکت آخرین گوشی خود را تولید می کرد. این غول کره ای سومین تولید کننده گوشی در سال ۲۰۱۳ بود اما بخش گوشی گوشی های هوشمند این شرکت شش سال است که در بازار کمرنگ است.

طبق گزارش بیزینس دیلی، ال جی پس از اعلام تعطیلی به تولید گوشی های آخر خود ادامه داد زیرا مجبور بود قرار داد هایی که با شرکت های مخابراتی بسته بود را به سرانجام برساند. این نشریه همچنین نوشته است که کارخانه ویتنامی که بسیاری از گوشی های شرکت در آن ساخته شده است به یک کارخانه تولید لوازم خانگی تبدیل خواهد شد.

خروج ال جی به این معنی است که ال جی جی ۱۰، ال جی وی ۷۰ ThinQ، ال جی ولوت ۲ و گوشی رولی ال جی دیگر روی بازار را نخواهند دید. هر چند گزارش هایی مبنی بر فروش محدود ولوت ۲ و گوشی رولی ال جی منتشر شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ترک بازار موبایل توسط الجی

خبر خوب این است که گوشی هایی بعد از ۲۰۱۹ تولید شده است همچنان آپدیت های نرم افزاری را دریافت خواهند کرد. ال جی همچنین چهار سال خدمات پس از فروش موسوم خود را هم ارائه می دهد.

حذف ال جی بسیار تاسف انگیز است. این شرکت بر خلاف سایر شرکت ها هرگز از نوآوری هراسی نداشت و به همین خاطر نوآوری همیشه در گوشی های ال جی به چشم می خورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر