آزمایش اولیه استارشیپ اسپیس ایکس با موفقیت انجام گرفت

آزمایش اولیه استارشیپ اسپیس ایکس با موفقیت انجام گرفت

اسپیس ایکس با موشک قدرتمند فالکون ۹ آزمایش های زیادی انجام داده و همین کار باعث شده تا شاهد حالت های بسیار متفاوت و بسیار جذاب و خاصی از سوی این شرکت خواهیم بود که می توانیم بگوییم بهترین حالت ممکن را به وجود آورده است.

این شرکت بزرگ دنیای نجوم هر روز به فناوری ها و قدرت خود در حوزه هوافضا اضافه می کند و این یعنی اتفاقات به وجود آمده بسیار قدرتمند و عالی می باشد که می توان گفت بهترین اتفاقاتی می باشد که این شرکت قدرتمند به وجود آورده است.

نمونه های اولیه استارشیپ که با موفقیت پرتاب شده بود حالا یک نسخه جدید از این موشک توسط اسپیس ایکس تست شد که بازهم با قدرت و بدون هیچ مشکلی انجام گرفت و باز هم شاهد این بوده ایم که این حالت بسیار خاص و ایده آل از سوی این شرکت بوده ایم.

آزمایش اولیه استارشیپ اسپیس ایکس بدون هیچ مشکلی انجام گرفت و نسخه جدید با نام SN5 شناخته می شود و طرح و قابلیت های متفاوتی نسبت به نسخه اصلی استارشیپ دارد که می تواند برای اسپیس ایکس کمک بزرگی در عملیات و پروژه ها محسوب شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شکل کلی این موشک نسبت به نسخه قبلی بسیار متفاوت است و ما شاهد این هستیم که یک نوک مخروطی شکل دارد که نشان می دهد طراحی های انجام گرفته از سوی اسپیس ایکس بسیار متفاوت و خاص می باشد که با طراحی فوق العاده و بسیار جذاب همراه بوده است.

آزمایش اولیه استارشیپ اسپیس ایکس

آزمایش اولیه استارشیپ اسپیس ایکس

اسپیس ایکس همچنین عنوان کرده به زودی شاهد عرضه و ساخت و حتی توسعه موشک های جدید این شرکت خواهیم بود که با طراحی ها و شکل های بسیار متفاوتی عرضه خواهند شد که می توان به عنوان بهترین طرح های عرضه شده از سوی این شرکت یاد کرد.

باید منتظر عملکرد و اتفاقات اخیر از سوی شرکت اسپیس ایکس باشیم و ببینیم که این اتفاقات می تواند حالت های بسیار مناسب را به وجود بیاورد و شاهد حالت های بسیار مناسب و جالب از سوی این شرکت قدرتمند دنیای نجوم و هوافضا باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر