آزمایش تلسکوپ جیمز وب توسط ناسا

آزمایش تلسکوپ جیمز وب توسط ناسا

ناسا بار دیگر یک اتفاق فوق العاده ای رخ داده است و در حال نهایی کردن عملیات تلسکوپ فضایی جیمز وب می باشد که واقعا از تمامی لحاظ بسیار فوق العاده و خاص می باشد و می توان گفت یک اتفاق فوق العاده و بسیار هیجان انگیز محسوب می شود.

این شرکت با در دست داشتن تجهیزات بسیار مناسب و فوق العاده توانایی این را دارد که بتواند عملیات منحصر به فرد و ایده آل را از خود به نمایش بگذارند و همچنین عملکرد کلی و اتفاقات به وجود آمده از سوی این شرکت بسیار جذاب و فوق العاده می باشد.

تلسکوپ معروف جیمز وب در حال پایان تست های خود می باشد و این به معنی رسیدن زمان ارسال این تلسکوپ فضایی به مدار زمین می باشد که واقعا یک اتفاق و عملیات فضایی بسیار فوق العاده و هیجان انگیز خواهد بود که این شرکت فضایی آنرا ارائه خواهد داد.

آزمایش تلسکوپ جیمز وب توسط ناسا با موفقیت های بزرگی همراه بوده و طبق گفته های ناسا تا پایان سال ۲۰۲۰ این عملیات اجرایی خواهد بود و شاهد یک اتفاق بسیار هیجان انگیز و فوق العاده ای از سوی این شرکت بزرگ نجوم و فضایی خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

عملیاتی که ناسا قصد دارد آنرا عملی کند بسیار پیچیده و فوق العاده حساس می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل می تواند میلیارد ها دلار هزینه برای شرکت ناسا به همراه بیاورد که بسیار عجیب و البته فوق العاده سنگین و حساس خواهد بود.

آزمایش تلسکوپ جیمز وب توسط ناسا

این آزمایش در مقر اصلی ناسا در شهر ماساچوست انجام گرفته که با موفقیت خاصی همراه بوده است و باعث شده تا این سازمان با اعلام اینکه قرار است اتفاقات دیگری برای این شرکت از نظر فنی رخ دهد وجود دارد و باید شاهد کلی این عملیات باشیم.

در کل باید منتظر زمان اصلی عملیات باشیم که اگر با موفقیت همراه باشد قطعا یکی از بزرگترین عملیاتی خواهد بود که شرکت ناسا در این چند سال انجام داده است که واقعا بسیار حساس و فوق العاده سنگین و هیجان انگیز خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر