آزمایش حالت داستان در اسپاتیفای از فردا آغاز می شود

آزمایش حالت داستان در اسپاتیفای از فردا آغاز می شود

شرکت اسپاتیفای به طور رسمی اعلام کرده قرار است به زودی اتفاقات بسیار ایده آل و فوق العاده ای را از خود به نمایش بگذارد و شاهد به وقوع پیوستن حالت های بسیار مناسب و خاص نرم افزاری برای این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای خواهیم بود.

علاوه بر اضافه شدن حالت های متفاوت برای متفاوت برای این بخش می تواند قدرت اسپاتیفای را در ارائه خدمات در بالاترین سطح ممکن برای این شرکت به ارمغان خواهند آورد و قطعا به زودی شاهد قابلیت های بسیار فوق العاده و قدرتمندانه از سوی این شرکت خواهیم بود.

قابلیت های بسیار هوشمندانه و همچنین کیفیت بسیار بالای این نرم افزار نشان دهنده ویژگی های بارز و همچنین جذاب از سوی اسپاتیفای محسوب می شود که در بالاترین سطح ممکن از سوی این شرکت قدرتمند ارائه داده می شود که بسیار جذاب و خاص می باشد.

آزمایش حالت داستان در اسپاتیفای با پلتفرم لینوکس راه اندازی خواهد شد و تا سال ۲۰۲۱ ارائه داده خواهد شد و همین روال تا اواخر سال ۲۰۲۱ انجام خواهد گرفت تا شاهد راه اندازی نسخه کامل این نرم افزار باشیم که به صورت رسمی راه اندازی و عرضه خواهد شد.

اسپاتیفای در نظر دارد تا با توسعه قابلیت های بسیار بی نظیر و همچنین فوق العاده این نرم افزار به طور کلی باعث ایجاد قابلیت های هوشمندانه و بسیار جذاب برای این شرکت باشد که در ایده آل ترین حالت ممکن از سوی این شرکت بسیار حرفه ای ارائه داده خواهد شد.

آزمایش حالت داستان در اسپاتیفای

آزمایش حالت داستان در اسپاتیفای

حالت داستان می تواند بسیار مفید و جالب باشد و کتاب هایی که به صورت متنی نوشته شده اند که حجم های بسیار زیادی دارند، کاربران می توانند به صورت رایگان از آنها استفاده کنند که یک مزیت بی نظیر و فوق العاده خاص از سوی این شرکت قدرتمند محسوب می شود.

برای ارائه این نرم افزار شرکت اسپاتیفای سال ۲۰۲۲ را هدف قرار داده و ما نیز شاهد به وقوع پیوستن قابلیت های بسیار بی نظیر و هوشمندانه از سوی این شرکت هستیم که توانایی های قابل قبول و بسیار خوبی را از خود به نمایش می گذارد و قطعا قابلیتی خوب و امیدوار کننده ای دارد.

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر