گوگل کلود پرینت آفلاین خواهد شد

گوگل کلود پرینت آفلاین خواهد شد

شرکت گوگل به طور رسمی اعلام کرد از هفته آینده شاهد آفلاین شدن بخش پرینت این شرکت خواهیم بود که برای اتصال دستگاه مانند گوشی و یا لپتاپ به صورت آنلاین به پرینتر دیگر وجود نخواهد داشت و به صورت لوکال کاربر می تواند با استفاده از بلوتوث این انتقال را انجام دهد.

اضافه شدن بخش آفلاین برای این اتفاق می تواند مثبت و بسیار کاربردی باشد، در برخی از مواقع که اینترنت در دسترس نیست و یا به هر دلیلی متصل شدن به اینترنت وجود ندارد این روش می تواند بسیار موثر و کاربردی واقع شود.

انتقال اطلاعات از دستگاه به پرینتر با سرعت قابل توجه ای انجام خواهد گرفت، با بروزرسانی جدید نرم افزار گوگل کلود کاربران می توانند با متصل شدن به پرینتر های بیسیم و دارای بلوتوث خود از ویژگی های این نرم افزار به بهترین نحو ممکن استفاده کنند.

گوگل کلود پرینت آفلاین فقط با دستگاه هایی که از بلوتوث و وای فای استفاده می کنند ست خواهد شد و کاربران می توانند با بروزرسانی این نرم افزار به نسخه جدید از متصل شدن آن پرینتر خود بهترین استفاده را داشته باشند و تجربه بسیار فوق العاده و قدرتمندی داشته باشند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این نرم افزار جزو پرکاربرد ترین نرم افزار های شرکت گوگل محسوب می شود که در این چند ماه اخیر دانلود بسیار بالایی داشته و همین موضوع باعث توجه بیشتر گوگل روی این موضوع و این اپلیکیشن شده است تا تجربه بسیار خوب و قابل قبولی داشته باشد.

آسودگی استفاده از گوگل کلود پرینت

آسودگی استفاده از گوگل کلود پرینت

علاوه بر اضافه شدن این قابلیت گوگل حالت برقراری ارتباط سریع را به این نرم افزار اضافه کرده است تا شاهد این حالت باشیم که کاربران ابتدایی و اولیه که نحوه استفاده از این نرم افزار را آشنا نیستند با استفاده از آموزش های اولیه گوگل که در داخل نرم افزار وجود دارد کار های خود را انجام دهند.

بهره گیری از قابلیت های بسیار ایده آل و هوشمندانه در این نرم افزار باعث محبوبیت بیش از حد آن شده است و می توان گفت گوگل تجربه بسیار حرفه ای و خوبی را بر روی این نرم افزار انجام داده است و خروجی بسیار ایده آل را نیز به دست آورده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر