تحقیق فیت بیت در مورد کرونا بسیار جدی می باشد

تحقیق فیت بیت در مورد کرونا بسیار جدی می باشد

شرکت فیت بیت تصمیم گرفته است با شیوع بیش از حد ویروس کرونا درمورد این ویروس بسیار خطرناک تحقیقاتی انجام دهد که قطعا بسیار کار سختی خواهد بود و این شرکت توانایی این را نخواهد داشت که بتواند به طور کلی از آن استفاده کند.

بخاطر همین یک برنامه ای ارائه کرده است که کاربران این شرکت می توانند با ثبت نظر کردن در داخل آن اطلاعات بسیار فوق العاده ای برای این شرکت داشته باشند که در کل باعث خواهد شد تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار متنوع از سوی فیت بیت باشیم.

این شرکت با فعال سازی قابلیت کووید ۱۹ در داخل نرم افزار گجت های هوشمند خود از بیماران کرونایی که بهبود یافته اند و یا در شرایط مناسبی قرار دارند درخواست کرده است که فرم هایی که در این بخش قرار داده شده است را جواب دهند.

تحقیق فیت بیت در مورد کرونا بسیار حساس می باشد و این قطعا باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و فوق العاده ای خواهد بود که قطعا کمک بزرگی از سوی این شرکت برای جامعه پزشکی و دنیا درمورد شناسایی ویروس کرونا خواهد بود.

این حالت برای این ساخته شده است که کاربران بتوانند با دادن اطلاعات و تجربیات خود درمورد ویروس کرونا کمک بزرگی برای دانشمندان و محققان شرکت فیت بیت کنند و همین کمک کردن و دادن برخی از اطلاعات حدود ۸۰ درصد از شناسایی ویروس کرونا را آسان تر خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تحقیق فیت بیت در مورد کرونا بسیار جدی می باشد

تحقیق فیت بیت در مورد کرونا

این مطالعه و تحقیق درمورد ویروس کرونا باعث می شود تا این شرکت یک الگوریتم بسیار هوشمند و پیشرفته ای را راه اندازی کند تا بتواند از این طریق به تمامی قابلیت های ممکن دسترسی داشته باشد تا بتواند یک برنامه ریزی هوشمند برای جلوگیری و یا کشف داروی این ویروس بکند.

فیت بیت علاوه بر این اطلاعات قرار است در وب سایت رسمی خود از کاربرانی که به ویروس کرونا مبتلا شده اند و یا قبلا مبتلا شده بودند برخی از سوالات را جواب دهند و در عوض آن توکن دریافت کنند که هزینه هایی برای شرکت فیت بیت خواهد بود.

این شرکت تمام تلاش خود را برای شناسایی و پیدا کردن داروی کرونا می کند و اگر بتواند حداقل راه های مبتلا نشدن به این ویروس را کشف کند، درآمدزایی بسیار فوق العاده و هوشمندی دریافت خواهد کرد که این شرکت را به سود بسیار بزرگی خواهد رساند، باید منتظر ماند و دید که آیا این اتفاق خواهد افتاد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع macworld

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.