آغاز تولید فولکس واگن ID.5 برای سال ۲۰۲۱

آغاز تولید فولکس واگن ID.5 برای سال ۲۰۲۱

شرکت آلمانی فولکس واگن توانایی های قابل قبول و بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و حالت های هوشمندانه و قابل توجهی به نمایش گذاشته و در کنار خروجی قابل توجه شاهد به وقوع پیوستن حالت هایی هستیم که در بالاترین سطح ارائه داده می شود.

این شرکت اولین شاسی بلند الکتریکی خود را برای سال ۲۰۲۱ تولید خواهد کرد و شاهد حالت هایی هستیم که با اضافه شدن المان های جذاب به همراه طراحی خاص فولکس واگن هستیم که برای این خودرو در نظر گرفته شده است و در نهایت شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات مناسب هستیم.

عملکرد مثبت و بسیار هوشمندانه فولکس واگن برای ساخت و تولید محصولات متنوع در سطح بسیار بالایی ارائه داده خواهد شد و شاهد ترکیب جذاب و بسیار خاص خواهیم بود که در سطح قابل قبولی ارائه داده خواهد شد و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن اتفاقات خوب خواهیم بود.

آغاز تولید فولکس واگن ID.5 در این سال باعث به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های خاصی خواهیم بود که این شرکت می تواند از خود به اجرا بگذارد و فروش قابل توجه و جذابی به همراه داشته باشد و در کنار آن خروجی بسیار خاصی به همراه خواهد داشت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این روند مثبت فولکس واگن برای ساخت و تولید خودرو های الکتریکی باعث خواهد شد تا شاهد تولید و فروش زیاد این خودرو در سراسر دنیا خواهیم بود که فولکس واگن برای ورود به بخش خودرو های الکتریکی به طور رسمی وارد خواهد شد.

آغاز تولید فولکس واگن ID.5

وجود ID.5 نشان می دهد که VW به سرعت خط EV خود را گسترش می دهد. این فقط در اواخر سال ۲۰۱۹ تولید اولین طراحی اتومبیل الکتریکی زمینی خود ، ID.3 را آغاز کرد – طی دو سال سه مدل در خطوط مونتاژ خواهد داشت.

این شامل مدل های آینده مانند میکروباس Buzz و مقرون به صرفه تر ID.1 و ID.2 نیست. در حالی که VW از الکتریکی کردن کل مجموعه خود بسیار دور است ، ممکن است طولی نکشد که شرکت حداقل یک EV را در یک گروه خاص ارائه می دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر