آغاز حذف کوکی توسط گوگل برای همیشه شروع شد

آغاز حذف کوکی توسط گوگل برای همیشه شروع شد

شرکت گوگل از سوی کاربران مخصوصا از سوی کاربران کروم شکایت های بسیار زیادی را دریافت کرده است و همین کار باعث ایجاد یک پیشرفت بسیار ایده آل و خاص از سوی این شرکت بوده است که می تواند کاربران زیادی را به سمت برنامه های خود دعوت کند.

نرم افزار گوگل کروم کاربران زیادی دارد و یکی از اعصاب خورد ترین ویژگی های این برنامه وجود کوکی ها می باشد که کاربران را بسیار ناراحت و در عین حال عصبانی می کند که گوگل قول داده این مشکل را به طور کامل با یک برنامه خاص از بین ببرد.

گوگل برای کاربرانی دوست دارند کوکی دریافت کنند این حالت را باز خواهد گذاشت و برای کاربرانی که علاقه خاصی به این حالت ندارند با غیرفعال کردن یک بخش خاص دیگر توانایی این را نخواهند داشت که بتوانند به کوکی ها دسترسی داشته باشند.

آغاز حذف کوکی توسط گوگل از امروز به صورت تستی آغاز شده و قرار است اتفاقات بسیار عجیب و غریبی را شاهد باشیم که قطعا اتفاقات بسیار متفاوت و عجیبی را از خود به نمایش خواهد گذاشت و کاربران زیادی از این طرح استقبال خواهند کرد.

حذف کردن کوکی به صورت دلخواه می تواند یک انتخاب بسیار هوشمندانه از سوی گوگل برای کاربران باشد تا آنها بتوانند عملکرد مثبت و عالی از خود به ثبت برسانند تا بتوانند به صورت دلخواه کوکی های مورد نظر خود را برای سایت های مختلف تعریف کنند.

آغاز حذف کوکی توسط گوگل

آغاز حذف کوکی توسط گوگل

در این حالت کاربران با رفتن به تنظیمات و دسترسی داشتن به یک بخش خاص دو گزینه خواهند داشت که برای آدرس هایی که می توانند تعریف کنند که آیا کوکی در آنها نمایش داده شود و یا اصلا برای هیچکدام از سایت ها کوکی ها منتشر نشود که خاص و عالی می باشد.

باید منتظر عملکرد و اجرایی کردن نهایی این طرح از سوی گوگل باشیم که به احتمال زیاد شاهد این حالت نیز خواهیم بود که واقعا بسیار خاص و هوشمندانه می باشد و این اتفاقات حالتی بسیار مناسب و خاصی را از خود به نمایش خواهد گذاشت که خاص و عالی خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر