آغاز فروش هارد وسترن دیجیتال گلد ۱۸ ترابایتی

آغاز فروش هارد وسترن دیجیتال گلد ۱۸ ترابایتی

شرکت وسترن دیجیتال با عرضه یک هارد قدرتمند و جذاب دیگر قدرت خود را در تولید هارد های قدرتمند با فضای بسیار زیاد را برای کاربران و هواداران خود ارائه کرده است که می تواند یک گزینه بسیار مناسب و عالی از سوی این شرکت برای ذخیره انواع فایل ها باشد.

هارد ۱۸ ترابایتی وسترن دیجیتال در نسخه گلد از امروز در سایت Span.com به فروش رسمی پرداخته و قرار است از ماه آینده شاهد عرضه این محصول به تمامی نمایندگی های رسمی فروش این هارد در تمامی فروشگاه های رسمی شرکت وسترن دیجیتال باشیم.

این اولین هارد از نسخه گلد این شرکت می باشد که از فضای حجمی بسیار بالایی نیز برخودار است و یک انتخاب بسیار مناسب و عالی از سوی این شرکت محسوب می شود که توانایی های بسیار بالایی را برای کاربران خود به وجود می آورد.

آغاز فروش هارد وسترن دیجیتال گلد نشان دهنده شروع تولید نسخه های جدید در مجموعه نسخه های گلد می باشد که این شرکت آنرا در میان سری جدید خود اجرایی خواهد کرد، این نوع هارد ها از مزیت و ویژگی های مختلف و متنوع پشتیبانی خواهد کرد به نظر می رسد عالی و خاص باشد.

یکی از مزیت های جذاب این محصول بالا بودن قدرت این دستگاه در برابر ضربه و آب می باشد که خاطر اطمینان خاصی را به کاربر درمورد حفظ اطلاعات ذخیره شده در داخل این هارد بسیار قدرتمند و اص می باشد که برای کاربران به وجود می آورد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
آغاز فروش هارد وسترن دیجیتال گلد 18 ترابایتی

آغاز فروش هارد وسترن دیجیتال گلد

سرعت انتقال داده در این هارد نیز بسیار قابل توجه می باشد و دارای سرعت انتقال داده تا ۲.۵ مگابایت را دارد که برای استفاده های معمولی و برخی از مشاغل بسیار مناسب و عالی می باشد که می تواند یک انتخاب مناسب و عالی برای برخی از کاربران محسوب شود.

فناوری های استفاده شده در هارد های جدید وسترن دیجیتال از نوع CMR می باشد که به کاربران این اجازه را می دهد که از نهایت سرعت هارد خود استفاده کنند که حالتی بسیار مناسب و فوق العاده از این شرکت برای این نوع محصولات محسوب می شود.

این فناوری نسبت به نسخه های قدیمی SMR بسیار سریع و عالی می باشند و قدرت بسیار بالایی را ارائه می دهند و همین امر باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و عالی برای این نوع هارد ها با فناوری های جدید و بروز از سوی این شرکت می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر