آلفا رومئو Stelvio رونمایی شد:جذاب و خاص

آلفا رومئو Stelvio رونمایی شد:جذاب و خاص

بلاخره شرکت انگلیسی آلفا رومئو دست به کار شد و اولین نسخه از خودرو های SUV را رونمایی و معرفی کرد، این نسخه دارای قابلیت های ایده آل و بسیار هوشمندانه است که این شرکت توانسته برای این خودرو به ارمغان بیاورد.

این نسخه برای عرضه جهانی سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده است و در سه ماهه اول سال جدید میلادی به بازار های جهانی عرضه خواهد شد. این نسخه بهبود کلی نسبت به سری های قبلی دارد و باعث شده تا بهره وری و خروجی خودرو بسیار بالا باشد.

طراحی جذاب و چشم نواز این خودرو جالب و هیجان انگیز محسوب می شود و نسبت به سری های دیگر این شرکت که دارای طراحی خشن و اسپورت هستند، این نسخه به زیباترین شکل ممکن ساخته شده است و حس آرام بودن و ایمن را به کاربر منتقل می کند.

آلفا رومئو Stelvio از مشخصات فنی جذابی نیز نسبت به طراحی کلی و شکل بیرونی خودرو دارد و قطعا شاهد به وجود آمدن برخی از حالت ها هستیم که این شرکت توانسته از خود ایجاد کند و در این خودرو به بهترین حالت ممکن راه اندازی و ایجاد کرده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

موتور ۲.۰ لیتری با قدرت ۲۸۰ اسب بخار، حالت مناسب و ایده آلی محسوب می شود که این شرکت انگلیسی توانسته برای این خودرو به دست بیاورد. یکی دیگر از قابلیت های جذاب این خودرو شتابگیری آن است که سرعت صفر تا ۶۰ را در ۵ ثانیه طی می کند که برای این خودرو مناسب محسوب می شود.

خودرو جذاب آلفا رومئو Stelvio

همانطور که در تصاویر موجود در گالری مشاهده کردید، این خودرو از ترکیب بسیار ایده آل و هوشمندانه بهره مند می باشد و توانسته با درک بهترین نسبت به نیاز مشتری طراحی و ساخته شود و که در بخش طراحی نمره کامل و مثبتی را از سوی رسانه ها دریافت کرده است.

قیمت نهایی برای این خودرو ۴۱ هزار دلار اعلام شده و شاهد ترکیب بسیار ایده آل و قابل توجهی را به نمایش گذاشته و نسبت به مشخصات فنی و طراحی جذاب، قیمت منصفانه ای برای این خودرو در نظر گرفته شده است که می توان به میان رده بودن خودرو نیز اشاره کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر