آمار فروش گوشی های هوشمند سونی در سه ماهه اول ۲۰۲۰

آمار فروش گوشی های هوشمند سونی در سه ماهه اول ۲۰۲۰

سونی یک زمان از مهمترین شرکت های صنعت موبایل بود. ولی با این حال با افزایش رقابت به ویژه در چین، این شرکت ژاپنی نتوانست جایگاه خود را حفظ کند. طی سال های گذشته، این شرکت تقاضای کمی برای گوشی های هوشمند خود را تجربه کرده است.

امسال هم مثل سالیان قبل این سیل نزولی ادامه دارد. طبق گزارش سه ماهه اول این شرکت، بخش گوشی های هوشمند سونی در مدت سه ماهه اول ۲۰۲۰ تنها توانسته ۴۰۰,۰۰۰ دستگاه را به فروش برساند. این کمترین میزان فروش این شرکت است.

آمار فروش گوشی های هوشمند سونی

محموله سه ماهه اول ۲۰۲۰ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۶۴ درصد کاهش داشته و که بیشترین افت در طول عمر این گروه را نشان می دهد.

جالب اینجاست که آخرین باری که این تولید کننده ژاپنی صنعت گوشی های هوشمند شاهد رشد سالانه مثبت بود در زمان تولید ترکیب اکسپریا در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ بود. از آن زمان تاکنون این شرکت فقط نتایج منفی کسب کرده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آمار فروش گوشی های هوشمند سونی

این گزارش اخیر منتشر شده همچنین میزان کل واحد های حمل شده در سال مالی ۲۰۱۹ را هم فاش کرده است. سونی موفق شده فقط ۳.۲ میلیون گوشی هوشمند اکسپریا را ارسال کند.

به عنوان مثال، شرکت هایی مانند سامسونگ و هواوی می توانند تنها در یک ماه از این مقدار پیشی بگیرند. در سال ۲۰۱۸، این شرکت موفق به ارسال ۶.۵ میلیون گوشی هوشمند شد، بنابراین ما اکنون شاهد کاهش چشمگیر تجارت موبایل این شرکت هستیم.

با وجود نتایج بد، به نظر می رسد که این شرکت باز مشتاق است که می توان سرنوشت را به نفع خود تغییر دهد. امسال این شرکت در ماه ژوئن اقدام به رونمایی دو دستگاه ایکسپریا ۱ ll و ایکسپریا ۱۰ ll می کند.

لازم به ذکر است که تمام آمار های این مطلب مربوط به بخش گوشی های هوشمند سونی بود و هیچ ربطی به دیگر بخش های این شرکت مانند ماژول های دوربین و تلویزیون و غیره نداشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع sony

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر