آمار فروش Supras تویوتا در ایالات متحده در سال ۲۰۱۹

آمار فروش Supras تویوتا در ایالات متحده در سال ۲۰۱۹

در این پست فروش مدل Supras شرکت تویوتا در سال ۲۰۱۹ در ایالات متحده را برای شما شرح می دهیم.

این خودرو در ماه دسامبر فروش خوبی داشته  و بهتر از همتای خود یعنی کوپه بود. مدل Supras زیر مجموعه سری سوبارو تویوتا می باشد که یکی از پرفروش ترین سری های این شرکت در دهه اخیر بوده است.

دفتر تویوتا موتور در شمال آمریکا گزارش فروش خود را در ماه دسامبر ۲۰۱۹ و پایان سال منتشر کرده است. برند ژاپنی توانست در مجموع ۲,۳۸۳,۳۴۹ خودرو به فروش برساند.علیرغم این تعداد، که در مقایسه با آمار سال ۲۰۱۸ ، هم از نظر حجم و هم در نرخ فروش روزانه، ۱.۸ درصد کاهش داشته است.

بخشی از این آمار فروش خودروی هاله برند سوپرا بود. تویوتا در سال ۲۰۱۹ تعداد ۲۸۸۴ دستگاه کوپه اسپرت دو نفره را فروخت. مدل ۸۶، دیگر مدل اسپرت تویوتا، سه هزار و ۳۹۸ دستگاه فروخته شده که این آمار نسبت به سوپرا بهتر است. با این وجود در دسامبر همان سال تعداد واحد های فروش سوپرا بیشتر از ۸۶ فروخته شده بود که ۴۰۴ در مقابل ۲۷۶ بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آمار فروش Supras تویوتا

آمار فروش Supras تویوتا نسبت به سال قبل

همچنین قابل توجه است که خودرو های تویوتا در سال ۲۰۱۹ نسبت به کل فروشش در سال ۲۰۱۸ شاهد کاهش فروش بوده اند.تویوتا به استثنای کرولا شاهد کاهش ۴ درصدی فروش بوده است. این خوذرو در سال ۲۰۱۹ شاهد رشد ۰.۴ درصدی فروش بوده است که منجر به بهترین عملکرد سال فروش مدل هاچ بک خود را با افزایش ۵.۲ درصدی می شود.

از طرف دیگر، خودرو های شاسی بلند تویوتا بسیار خوبی در سال ۲۰۱۹ به فروش می رسند، در مجموع ۸۸۲,۱۶۲ دستگاه در مقابل ۸۷۵۳۷۳۷ فروش سال ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داده اند. این هدایت توسط RAV4 انجام شد که بهترین زمان فروش را به خود اختصاص داده است و ۴.۹ درصد از فروش را تجربه کرد. RAV4 هیبرید در سال ۲۰۱۹ با ۹۲.۳ درصد افزایش فروش، نسبت به سال گذشته به پایان رسید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر