آمازفیب پاور بادز در هند رونمایی شد

آمازفیت سرانجام پاور بادز را در هند رونمایی کرد. بادز های بی سیم از تاریخ ۶ او در نخستین روز فروش آمازون از ۱۲ صبح به بازار عرضه می شوند. قیمت آن هم برابر با ۶۹۹۹ پوند (۹۳ دلار) و منحصر به فروشگاه های آنلاین آمازفیب و آمازون است.

آمازفیت جزئیات قیمت و در دسترس بودن پاور بادز را از طریق توییتر به اشتراک گذاشت و اگر به قیمت گذاری توجه کنیم، کمی ارزان تر از نسخه های اروپا و چین است که بادز ها به ترتیب به قیمت ۹۹ یورو و ۶۹۹ روپیه خرده فروش می شود. به عنوان بخشی از فروش ویژه روزانه، در ابتدا در تاریخ ۶ و ۷ اوت در آمازون برای مشتریان نخست اختصاص خواهد یافت.

با توجه به پشنهادات، آمازون دارای ۱۰ درصد تخفیف فوری در کارت های اعتباری / بدهی HDFC برای فروش ویژه جدا از سایر بازپرداخت های نقدی کاربران اصلی است. با این حال، مشخص نیست که آیا این مرود برای بادز های بی سیم کاربرد دارد یا خیر. با توجه به بادز ها، آمازفیت این محصول را برای علاقه مندان به ورزش با قدرت برتر، نظارت بر ضربان قلب، کیفیت صدا و مقاومت در برابر آب ترویج می کند.

آمازفیت پاور بادز

مشخصات آمازفیت پاور بادز

طراحی بادز ها همه جا با تلفضی قرمز و طراحی داخلی گوشی در حالی که مورد شارژ دارای گوشه های گرد با نشانگر ال ای دی و درگاه Type-C برای شارژ است. این درایور پویا ۹ میلی متر برای صدا دارد. آمازفیت می گوید، که هنگامی که با قلاب های مغناطیسی قابل جدا شدن با گرفتن بهتر ترکیب می شود، حتی در هنگام تعویقآن را در سالن های ورزشی، تجربه صوتی فوق العاده ای را هم به شما می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سایر مشخصات صوتی شام EN، صدا های محیط از طریق حالت Thru، حالت موتیون برای تقویب جلوه بیس است. برجسته ترین ویژگی گوشی، نظارت بر ضربان قلب از طریق یک سنسور اختصاصی ضربان قلب PPG است. این شرکت می گوید که بادز های بی سیم در مورد ضربان قلب در حین تمرین، اعلان های صوت به کاربران می دهند.

اتصالات ، عمر باتری و گزینه های رنگی

همچنین این بادز بی سیم برای پخش، مکث موسیقی، جستجوی آهنگ، تماس هندزفری، دستیار صوتی تحریک کننده، تشخیص خودکار سایش کنترل لمسی دارد. آماز فیت می گوید بادز های بی سیم جدید خود در برابر آب و گرد و غبار (IP55) برای محافظت در برابر لکه های عرق در حین تمرین است.

آمازفیت می گوید که هدفون بی سیم جدید خود ۳ ساعت شارژ باتری را با شارژ ۱۵ دقیقه این تامین می ند. در مورد اتصال هم گفته می شود که پشتیبانی از بلوتوث ۵.۰، اندروید ۱۰ و iOS 10.0 هم وجود دارد.

با آمدن رنگ های سیاه و سفید آمازفیت پاور بادز همچنین باید منتظر عرضه نسخه رنگی زرد هم باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر