آمازون زیر ذره بین دو ایالت بزرگ آمریکا قرار دارد

آمازون زیر ذره بین دو ایالت بزرگ آمریکا قرار دارد

طبق گفته های وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز دو ایالت از دیگر ایالت های آمریکا نحوه عملکرد و برخورد این شرکت را مشتریان در بخش فروش در نظر گرفته اند و بررسی هایی برای نحوه برخورد اپراتور های فروش آمازون با مشتریان می باشد.

ایالت های کالیفرنیا و واشنگتن برنامه های متعدد و زیادی را در نظر گرفته است تا شاهد حضور اتفاقات و حالت های متنوع از عملکرد این شرکت را در بخش فروش را مورد بررسی قرار دهند و حالا شرکت آمازون در زیر نظر دو ایالت بزرگ آمریکا قرار گرفته است.

دادستان کل ایالت واشنگتن بر این باور است که آمازون لیست فروش محصولات خود را برای برخی از کاربران دشوار کرده است و در تحویل محصولات به همراه خدمات آن اعم از پشتیبانی از فروش محصول و راهنمایی های قبل از خرید را به خوبی انجام نمی دهد.

آمازون زیر ذره بین بزرگی قرار گرفته و تا حالا این شرکت این چنین مورد بررسی و نقد قرار نگرفته بود که از سوی این دو ایالت در یک حالت سختی قرار گرفته و اگر مشکلاتی در بخش هایی که توضیح داده شد وجود داشته باشد آمازون در یک باتلاق سختی گیر خواهد کرد.

این شرکت آمار فروش خود را در ماه آوریل برآورد کرده بود و برخی از خرده فروشان را از لیست فروشندگان خود رد داده بود و حالا شاهد این بوده ایم که این حالت باعث به وجود آمدن اتفاقات و حالت های بسیار گوناگون از سوی این شرکت آمریکایی خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آمازون زیر ذره بین دو ایالت بزرگ آمریکا قرار دارد

آمازون زیر ذره بین

اگر ادعا های دادستان کالیفرنیا و ایالت واشنگتن انجام بگیرد شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار عجیب و غریب برای شرکت آمازون خواهیم و از وضعیت سیاسی و منطقه ای این شرکت دچار بحران های بسیار بزرگ و عجیبی خواهد بود.

بخش تجاری آمازون اعلام کرده این شرکت تمامی حساب های خود را به طور واضح و مشخص در دست دارد و هیچگونه مشکلی برای ارائه آنها به دادستان های این دو ایالت ندارد و در کل هیچ مشکلی به ظاهر از سوی آمازون برای این ادعا ها وجود ندارد.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که این دو شرکت چگونه عمل خواهند کرد و شاهد چه اتفاقاتی خواهیم بود و این قطعا جزو برترین و البته خاص ترین روش های ممکن در برنامه های امسال خواهد بود که اگر آمازون صلاحیت مورد نظر نداشته باشد دچار مشکل بسیار بزرگی خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر