آموزش استفاده از اسکرین تایم در اپل

آموزش استفاده از اسکرین تایم

سیستم عامل iOS یکی از قوی ترین سیستم های موجود در بین دیگر سیستم های نرم افزاری می باشد که فاصله زیادی با دیگر نسخه های دیگر دارد، قطعا یکی از دلیل های محبوبیت بیش از حد این سیستم عامل نسبت به رقبای خود بخش قدرتمند آن می باشد.

توجه بیشتر این سیستم عامل بر روی پشتیبانی از رابط کاربری می باشد که قطعا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون در این نرم افزار می باشد که در کل باعث ایجاد جذابیت های بسیار جذاب و فوق العاده ای از سوی این شرکت اپل برای طرفداران می باشد.

ما قصد داریم در این مطلب به شما آموزش اینکه چطور بتوانید حالت اسکرین تایم را در گوشی های اپل و آیپد راه اندازی کنید و بتوانید از این حالت قابلیت های متنوع و جذابی را به گوشی خود اضافه کنید که برخی از مصرف های باطری و گوشی شما را نشان می دهد.

این حالت یک ویجت می باشد توسط اپل به صورت اتوماتیک ایجاد شده است و به کاربر کمک می کند تا مصرف نرم افزار های مختلف را از این طریق نرم افزار مشاهده کنید مشاهده کنید و حتی می توانید محدودیت های مختلفی را برای انواع نرم افزار ها ارائه می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای اینکه این حالت را فعال کنید در اولین قدم به بخش تنظیمات مراجعه کنید، بعد از وارد شدن به این بخش شاهد گزینه Screen Time هستید که با وارد شدن به آن گزینه، منو های مختلف و متنوعی برای این حالت وجود دارد.

در ای بخش گزینه های مختلفی وجود دارد که شما می توانید نسبت به عملکرد خود یکی از آنها را انتخاب کنید که برای تعریف نرم افزار ها و بخش های مختلف از سیستم عامل می باشد که به شما کمک می کند تا بتوانید حالت مناسبی را از مصرف باطری این ویجت داشته باشید.

در پایین این بخش گزینه on وجود دارد که می توانید با فشردن آن ویجت را فعال کنید، بعد از این کار به منوی اصلی سیستم عامل مراجعه کنید و صفحه قسمت چپ را بکشید تا گزینه ویجت Screen Time را مشاهده کنید که به آن مراجعه کنید.

بعد از وارد شدن به این ویجت بخش های مختلفی از آموزش استفاده از اسکرین تایم وجود دارد که می توانید محدودیت های مختلفی ایجاد کنید و همچنین می توانید مصرف برنامه های خود را مشاهده کنید که واقعا بسیار جذاب و فوق العادع و البته کاربردی می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر