آموزش ایجاد اسکریت چت در تلگرام

آموزش ایجاد اسکریت چت در تلگرام

پیام رسان تلگرام جزو محبوب ترین پیام رسان های قوی و قدرتمند در دنیا می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد که البته ناگفته نماند قابلیت های بسیار جذاب و عالی می باشد که باعث می شود تا کاربران زیادی برای استفاده از این نرم افزار اقدام کنند.

حالت های بسیار متنوع و قدرتمند این پیام رسان باعث می شود تا کاربران زیادی اعتماد خاصی به این نرم افزار دارند که حتی شاهد خرید و فروش و برخی از اقدامات مالی هستیم که از سوی کاربران در این پیام رسان انجام می گیرد که بسیار جذاب و عالی می باشد.

در این مطلب قصد داریم به شما آموزش ایجاد اسکریت چت در تلگرام را داشته باشیم که یک مطلب بسیار با کیفیت و عالی می باشد که می تواند برای کاربران زیادی مفید باشد و به نوعی دارای قابلیت های متنوع و خاصی می باشد که کاربران زیادی می توانند از آن استفاده کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای فعالسازی این حالت شما اول باید به نرم افزار تلگرام مراجعه کنید، بعد از وارد شدن به داخل نرم افزار روی گزینه سه نکته که در قسمت سمت چپ و بالا قرار گرفته کلیک کنید تا یک منو با قابلیت های زیاد و متنوع برای شما باز شود.

بعد از وارد شدن به این منو روی گزینه New secret Chat کیلک کنید تا گزینه های متفاوت و مختلفی برای شما باز شود، شما از این طریق می توانید کاربر و حسابی که می خواهید با آن به صورت شخصی و با امنیت بسیار بالا در ارتباط باشید را برقرار کنید.

در این حالت شما توانایی این را ندارید که بتوانید با کاربر مورد نظر به صورت خصوصی و با امنیت بسیار بالا اقدام به چت کنید، شما در این حالت قابلیت این را ندارید که بتواند مطالب و گفتگو های انجام شده در داخل این چت را به دیگر کاربران ارسال کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر