آموزش ایجاد ویجت گروه و کانال تلگرام

آموزش ایجاد ویجت گروه و کانال تلگرام

در گوشی های اندرویدی و iOS شاهد استفاده از ویجت های مختلف و جذابی نسبت به هر گوشی بوده ایم که سازندگان قابلیت هایی را برای استفاده بهینه کاربران از گوشی همراه خود ایجاد کرده اند که عملکرد مناسبی برای کاربران وجود داشته باشد.

عملکرد های بسیار زیادی از این طریق برای کاربران قرار داده شده است تا آنها بتوانند کاربر بسیار بالایی در استفاده از تلفن همراه خود داشته باشند و همین نیز باعث به وجود آمدن اتفاقات جذاب و عالی نسبت به یکدیگر وجود دارد.

کاربران زیادی وجود دارد که از این ویجت ها استفاده می کنند و برای استفاده بهینه و آسان تر از خدمات گوشی از این حالت بهره می برند، حالا می خواهیم به شما آموزش دهیم چطوری ایجاد ویجت گروه و کانال تلگرام را انجام دهید تا به کاربران و کانال ها دسترسی کاملی داشته باشید.

در اولین قدم باید وارد پروفایل کانال ها و گروه ها و حتی پروفایل کاربران شوید و بعد از واردن شدن می توانید گزینه سه نکته که در قسمت سمت راست و بالا وجود دارد کلیک کنید. بعد از کلیک گزینه های مختلفی وجود دارد که هرکدام از آنها قابلیت های مختلفی نسبت به یکدیگر دارند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گزینه آخر یعنی (Add to home screen) کلیک کنید تا ویجت گروه، کانال یا حساب کاربری که می خواهید آنرا در صفحه اصلی خود مشاهده کنید ایجاد شود تا برای دسترسی آسان به این بخش و یا کاربر مورد نظر زمان کمتری را صرف کنید تا نتیجه خوبی دریافت کنید.

این قابلیت به صورت پیشفرض در داخل تلگرام وجود دارد و نیازی به اضافه کردن هیچ افزونه خاصی ندارد و تمامی کاربران می توانند از این قابلیت استفاده کنند تا بهترین نتیجه ممکن را از این ویژگی تلگرام دریافت کنند تا نتیجه مناسبی از این کار حاصل شود.

درمورد این مطلب هر نظر و یا انتقادی دارید می توانید زیر همین مطلب باما به اشتراک بگذارید تا شما را درمورد این حالت راهنمایی کنید و یا هر ایرادی درمورد این مطلب مشاهده کردید در پایین همین مطلب باما به اشتراک بگذارید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر