آموزش تغییر تم در گوشی های سامسونگ

آموزش تغییر تم در گوشی های سامسونگ

شاید این روز ها تکراری بودن ظاهر گوشی شما خسته کننده باشه و شما می توانید این تکراری بودن را به سلیقه خودتان تغییر دهید، یکی از این راه ها تغییر تم اصلی گوشی می باشد، ما هم در این مطلب قصد داریم تا شما را با تغییر تم در گوشی های سامسونگ آشنا کنیم.

سامسونگ برای این بخش خود نیز مانند بخش های موزیک و یادداشت بخش جداگانه ای را درست کرده است که کاربر می تواند از میان تعداد بی شماری تم یکی را به دلخواه انتخاب کند و از آن در گوشی خود استفاده نماید.

این تم ها در بخش teame store قرار دارد که می توانید با مراجعه کردن به آن از میان چند هزار تم به دلخواه یکی از آنها را برای تم اصلی گوشی خود انتخاب کنید. اگر شما جزو کاربرانی هستید که گوشی سامسونگ دارید و از تکراری بودن تم گوشی خود خسته شده ایم باما در ادامه این آموزش همراه باشید.

در اولین قام در صفحه اصلی گوشی خود به مدت چند ثانیه انگشت خود را نگه میدارید تا برای شما یک منو باز شود که در داخل این منو ۴ گزینه وجود دارد که یکی از آنها Thems / تم ها می باشد که برای تغییر دادن تم گوشی به این بخش مراجعه خواهیم کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تغییر تم در گوشی های سامسونگ

بعد از وارد شدن به این گزینه شاهد تم های پیشفرض هستیم که توسط سامسونگ ارائه داده شده است، به غیر از تم های پیشفرض یک گزینه به نام more teams/تم های بیشتر وجود دارد که به شما اجازه دسترسی به چند هزار تم که سلیقه های مختلف دارد را به شما می دهد.

با ورود به این بخش شاهد تم های گوناگون در دسته بندی های مختلف می باشیم که متناسب با سلیقه های مختلف قرار داده شده است و شما می توانید به دلخواه یکی از تم ها را انتخاب و دانلود کنید و بعد از آنرا بر روی گوشی خود اعمال کنید.

نکته: برای استفاده از بخش teame store نیازمند اکانت سامسونگ هستیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. نجفی میگه

    عالی بود
    تشکر از سایت خوبتون

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر