آموزش حذف اطلاعات برنامه بدون حذف آن

آموزش حذف اطلاعات برنامه بدون حذف آن

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خواسته باشید داده های موجود در یک برنامه که شامل اکانت آن برنامه هم می شود شما می توانید بدون اینکه خود آن برنامه را حذف کنید تمام اطلاعات و داده موجود در آن را پاکسازی کنید.

و برنامه را به حالت پیش فرض و یا بهتره بگیم مثل زمانی که آن را نصب کرده اید و برای اولین بار می خواهید آن را روی دستگاه خودتان اجرا کنید می شود. بری اعمال این کار می توانید از چند روش اقدام کنید.

آموزش حذف اطلاعات برنامه بدون حذف آن

یکی از آسان ترین این روش ها که در گوشی های سامسونگ قابل اعمال است، این است که با کلیک و فشار دادن برنامه و اپلیکیشن موجود را به صفحه خانه/Home انتقال دهید،

بعد از انتقال که با چند ثانیه نگه داشتن انگشت روی برنامه اعمال می شود انگشت خود را از روی برنامه می کشید تا یک کپی از آن در صفحه خانه ایجاد می شود. بعد از آن باید بار دیگر روی نسخه کپی ایجاد شده از برنامه در صفحه خانه کلیک کرده و چند لحظه نگه دارید تا یک باکس برای شما باز شود.

در این باکس سه گزینه برای شما موجود است که از جمله اسلیپ کردن برنامه، خذف آن و اطلاعات برنامه است، شما باید روی اطلاعات برنامه یا app info کلیک کنید.

بعد از کلیک بر روی اطلاعات برنامه صفحه مختص به اطلاعات آن برای شما باز می شود. درون این صفحه هم چندین گزینه وجود دارد که یکی از آن ها حافظه یا همان storage است، ما هم برای پاکسازی اطلاعات برنامه با این گزینه سر و کار داریم.

درون بخش حافظه برنامه سه گزینه وجود دارد، یکی که بالاتر از همه گزینه ها قرار دارد انتخاب مکان برنامه است، دومی مربوط به حذف داده های برنامه است و سومی هم که به حذف کش برنامه ربط دارد. شما تنها با کلیک بر روی حذف داده ها یا CLEAR DATA اقدام به حذف تمام اطلاعات موجود در برنامه مورد نظر می کنید.

در ضمن اگر روش بالایی برای شما مقدور نبود می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات دستگاه خودتان و مراجعه به گزینه مدیریت برنامه که تمام برنامه های موجود در دستگاه شما از جمله برنامه های نصب شده و برنامه های پیش فرض خود دستگاه برای شما نشان داده می شود،

با کلیک بر روی هر برنامه به صفحه مختص به آن یا همان بخش اطلاعات برنامه که در بالا هم گفتیم هدایت می شوید، با این که در بالا هم گفته شد ولی برای تسلی خاطر یک بار هم می گوییم از بخش اطلاعات برنامه به قسمت حافظه مراجعه و بعد از آن گزینه حفظ داده ها یا اطلاعات را کلیک کنید تا تمام اطلاعات آن برنامه حذف شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر