آموزش حذف اکانت اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پرطرفدار ترین رسانه های انتشار عکس است که کاربران زیادی را در حد و اندازه چند میلیارد به طرف خود جذب کرده است، اینستاگرام در سراسر جهان مخصوصا ایران به حدی موفق بوده که تبدیل به یکی از عادات روزانه کاربران شده است، یعنی چه؟ یعنی روز را با اینستاگرام شروع می کنیم و با آن پایان می دهیم.

اما گذشته از این محبوبیت بعضی اوقات کاربران این رسانه اجتماعی به بعضی دلایل قصد می کنند که از شبکه های اجتماعی دور شوند، در این صورت اقدام به حذف اینستاگرام می کنیم این حذف تمام پست ها، کامنت ها و دیگر اطلاعات اکانت اینستاگرام از جمله اسم و نام کاربری فرد از اینستاگرام را شامل می شود.

حذف اکانت اینستاگرام

حدف اکانت اینستاگرام از گوشی

پیش از این امکان اینکه اکانت اینستاگرام از طریق گوشی حذف شود، وجود ندارد و باید به نحوه دوم یعنی حذف از طریق سایت اینستاگرام واصل می شدید ، اما اینستاگرام در آپدیت های جدید خود این امکان را پیاده سازی کرد.

برای حذف اکانت اینستاگرام از گوشی را دارید اول باید وارد برنامه اینستاگرام شده و از گوشه سمت راست صفحه پروفایل گزینه سه خط را کلیک کنید.

بعد از کلیک بر روی گزینه سه نقطه صفحه برای شما باز می شود که شامل گزینه های مختلف است، شما باید از این منو گزینه setting/تنظیمات را انتخاب کنید.

سپس بعد از ورود به صفحه تنظیمات دنبال گزینه Help/راهنمایی می گردید و بر روی آن کلیک می کنید.

در قسمت Help باید به گزینه گزینه دوم help center واصل شوید.

بعد از کلیک بر روی help center شما به یک صفحه وب هدایت می شوید که در این صفحه باید گزینه managing your account را انتخاب کنید.

پس از ورود به بخش مدیریت اکانت خود، برای اقدام به حذف اکانت کردن گزینه دوم یا همان delete your account را انتخاب می کنید.

بعد از کلیک بر روی گزینه delete your account شما باز هم به یک صفحه وب دیگر هدایت می شوید که شامل دو گزینه است و شما باید بر روی گزینه How do I delete my account کلیک کنید. تا به یک صفحه دیگر هدایت شوید که شامل گزینه the Delete Your account page به رنگ آبی رنگ بوده که شما هم باید بر روی این گزینه آبی رنگ کلیک کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بعد از کلیک بر روی گزینه آبی رنگ نیاز است که وارد اکانت خود شوید یعنی نام کاربری و رمز اکانت خود را وارد کنید تا خیال اینستاگرام از اینکه خود صاحب اکانت اقدام به حذف آن می کنید راحت شود.

بعد از وارد کرده user name و password و ورود به اکانت خود اینستاگرام دلیل حذف اکانت خود را جویا می شود که باید یکی از گزینه ها را انتخاب کنید و در کادر پایین دوباره پسورد خود را وارد کنید و بعد از آن بر روی گزینه قرمز رنگ کلیک کنید تا آخرین مرحله حذف اکانت خود را انجام دهید.

حذف اکانت اینستاگرام

حذف اکانت اینستاگرام از طریق مروگر

شما می توانید با کلیک بر روی گزینه زیر می توانید برای حذف اکانت اینستاگرام از طریق مرورگر به سایت اینستاگرام وارد شوید. البته لازم به ذکر است که بعد از مشاهده کامل آموزش روی گزینه زیر کلیک کنید

در این مدل هم ابتدا شما باید user name و password را را وارد کنید و وارد اکانت خود شوید.

بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد قسمت اصلی حذف اکانت خواهید شد.

در قسمت حذف اکانت از شما پرسیده می شود که دلیل اقدام به حذف اکانت اینستگرام چیست، و شما یاد یک گزینه از موارد موجود را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب دلیل حذف اکانت اینستاگرام برای شما یک کادر برای درج رمز اکانت اینستاگرامتان نشان داده می شود که با درج رمزتان به مرحله آخر حذف اکانت هدایت می شوید.

پس از اینکه رمز را وارد کردید به قسمت پایانی صفحه که یک دکمه قرمز رنگ وجود دارد مراجعه کرده و بر روی آن کلیک کنید پس از کلیک بر روی کادر قرمز رنگ اعلان تایید با عنوان Ok پدیدار می شود که با کلیک بر روی آن اکانت شما حذف می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cimpoo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر