آموزش حذف کامنت در اینستاگرام

آموزش حذف کامنت در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای حالت ها و امکانات بسیار ویژه می باشد و همین نیز باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن طرفداران بسیار زیاد و خاص برای این شبکه اجتماعی بسیار ویژه و جذاب باشیم که خدمات خوبی ارائه می دهد.

این شبکه اجتماعی حدود روزانه بازدید بالای ۲ میلیارد نفر دارد که باعث می شود تا به یک غول بسیار شگفت انگیز میان دیگر شبکه های اجتماعی باشد که طرفداران بسیار زیادی را روزانه به سمت خود می کشد که واقعا جذاب و عالی می باشد.

شاید شما جزو کاربرانی باشید که برای یک حساب کاربری در اینستاگرام کامنت ارسال کردید و می خواهید آنرا حذف کنید و یا برای پیج شما چند کامنت فرستاده شده است که دلتان می خواهد آنها را حذف کنید و نمی دانید از کدام بخش این کامنت هایی که ارسال کردین و یا برای شما ارسال شده است را پاک کنید.

آموزش حذف کامنت در اینستاگرام

باما در ادامه این آموزش همراه باشید تا شما را نحوه پاک کردن کامنت های ارسال شده آشنا کنیم تا بتوانید از این قابلیت در نرم افزار اینستاگرام نهایت استفاده را داشته باشید که در کل باعث می شود تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های خوب باشیم.

آموزش حذف کامنت در اینستاگرام

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در مرحله اول به نرم افزار اینستاگرام مراجعه می کنید، بعد از وارد شدن به قسمت کامنت ها مراجعه می کنید، بعد از اینکه وارد این بخش شدید برای گوشی های اندرویدی و سیستم عامل iOS متفاوت می باشد و باید از روش های مختلف استفاده کنیم.

آموزش حذف کامنت در اینستاگرام

برای حذف در گوشی های اندرویدی باید انگشت خود را به مدت چند ثانیه روی کامنت نگه دارید تا یک گزینه با علامت سطل زباله برای شما فعال شود و بعد از آن می توانید هر تعداد کامنت را به طور دلخواه پاک کنید.

برای گوشی های iOS نیز باید انگشت خود را روی کامنت نگه دارید و به سمت چپ بکشید تا یک منو قرمز رنگ با علامت سطل زباله برای شما نشان داده شود که می توانید از این بخش اقدام به حذف هر تعداد کامنت دلخواه در حساب کاربری خود بکنید.

آموزش حذف کامنت در اینستاگرام

برای بازگرداندن کامنت حذف شده نیز در بالای صفحه یک بنر نمایش داده می شود که به شما اطلاع می دهد کامنت حذف شده است و اگر از عمل خود پشیمان هستید می توانید از این بخش اقدام به بازگرداندن این حالت بکنید و با فشردن دکمه Undo این عملیات را انجام دهید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

2 نظرات
 1. ناشناس میگه

  آخرین سطر اون کلمه Undo هس ولی شما اشتباه تایپ کردید

  1. وحید دلشاد میگه

   ممنون از توجه تون
   کلمه تصحیح شد

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر