آموزش شناسایی بلاک شدن در اینستاگرام

آموزش شناسایی بلاک شدن در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد و یکی از مهم ترین رسانه های مطرح دنیا محسوب می شود که کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است و ما نیز شاهد اتفاقات عالی و جذاب هستیم.

این شبکه اجتماعی قابلیت ها و حالت های بسیار متفاوت و جذابی دارد و به ما اجازه می دهد تا از قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده آن نهایت استفاده را داشته باشیم و بتوانیم بهترین حالت ممکن را در این شبکه اجتماعی رقم بزنیم.

در این شبکه اجتماعی بسیار جذاب و پرطرفدار اتفاقات بسیار زیادی می افتد و ما شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار جذابی هستیم که از سوی این شرکت برای طرفداران خود ارائه داده می شود و تمامی آنها قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده ای هستند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

امروز می خواهیم به شما آموزش شناسایی بلاک شدن در اینستاگرام که کدام حساب شخصی شما را بلاک کرده است و از آن خارج شوید و یا شناسایی اینکه کدام افراد شما را از لیست فالوور های خود دور کرده است را به طور کامل مشاهده کنید.

برای شناسایی در مرحله اول آیدی حساب مورد نظر را وارد خواهید کرد، اگر شما توانایی فالوو کردن آن حساب را داشته باشید شما جزو افرادی هستید که شما را از لیست فالوور های خود بیرون انداخته است و شما را به نوعی از دنبال کننده های خود محروم کرده است.

برای اینکه بتوانید مشاهد کنید که آن شخص شما را بلاک کرده بعد از وارد شدن به حساب کاربری آن شخص دیگر شما نمی توانید به طور کامل مطالب و محتوای آن حساب شخصی را مشاهده کنید که به منزله بلاک شدن از سوی حساب کاربری مورد نظر می باشد.

شما نیز می توانید این عملیات را به صورت خودکار از طریق نرم افزار Followers Insight for Instagram اقدام به این کار کنید که برای گوشی های اندرویدی می باشد و شما کاربران نیز می توانید از این طریق اقدام به شناسایی بلاک در اینستاگرام کنید.

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر