آموزش ضبط ویدیو از صفحه گوشی با اپلیکیشن Du recorder

آموزش ضبط ویدیو از صفحه گوشی با اپلیکیشن Du recorder

قطعا شما جزو کاربرانی هستید که قصد ضبط کردن ویدیو از صفحه نمایش داخلی گوشی خود را دارید و ما می خواهیم در این مطلب تمامی مراحل و البته روش هایی که شما می توانید با استفاده از یک اپلیکیشین جانبی برای این عمل استفاده کنید.

متاسفانه در گوشی های اندرویدی مانند iOS قابلیتی وجود ندارد که به صورت اتوماتیک در داخل گوشی و سیستم عامل حالتی برای ضبط ویدیو وجود داشته باشد و همین نیز باعث می شود تا ما برای ضبط ویدیو در گوشی های اندرویدی از یک نرم افزار استفاده کنیم.

بهترین اپلیکیشین برای انجام این کار، اپلیکیشین Du recorder می باشد که دانلود بسیار زیادی از گوگل پلی داشته است و جزو برترین نرم افزار های موجود در این فروشگاه نرم افزار محسوب می شود.

بعد از نصب این اپلیکیشن از گوگل پلی به داخل آن مراجعه کنید، قابلیت ها و منو های زیادی وجود دارد که شما می توانید نسبت به درخواست و کارایی خود آنها را فعال و یا غیرفعال کنید و در کار خود از آنها استفاده کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای استفاده از این اپلیکیشین هیچ دانشی نیاز نیست و شما بعد از واردن شدن به داخل آن باید دسترسی تمامی بخش ها را برای این برنامه تایید کنید تا این اپلیکیشن را ویروس شناسایی نکند تا بتوانید از تمامی قابلیت های آن نهایت استفاده را داشته باشید.

بعد از فعال سازی این برنامه یک دکمه شناور برای شما فعال می شود که با کلیک کردن بر روی آن می توانید ضبط ویدیو و بخش های دیگری که در این دکمه قرار داده شده است را مشاهده کنید که به نظر قابلیت های خوبی می باشند.

داخل نرم افزار شما می توانید وضوح و کیفیت ویدیو خود را انتخاب کنید که به صورت پیشفرض روی ۷۲۰مگاپیکسل تنظیم شده است که می توانید تغییر دهید، همچنین نیز می توانید نرخ تصویر برداری را مشخص کنید که به طور پیشفرض روی ۲۰ فریم بر ثانیه تنظیم شده است.

همچنین شما می توانید تنظیمات دلخواه و مورد نظر خود را پیاده سازی کنید و به صورت دلخواه نسبت به ویدیو و عملکردی که از ویدیو دارید تنظیم کنید تا بتوانید یک ویدیو با قابلیت های بسیار جذاب و البته مفید را از صفحه نمایش گوشی خود ضبط کیند. درمورد این آموزش هر سوال و یا نظری داشتید می توانید زیر همین مطلب برای ما کامنت کنید.

 

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___ 

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر