آموزش لغو دانلود خودکار در واتساپ

آموزش لغو دانلود خودکار در واتساپ

قطعا شما جزو کاربرانی می باشید که از پیام رسان واتساپ استفاده می کنید و قطعا هم این را میدانید که دانلود خودکار در این اپلیکیشن به صورت اتوماتیک فعال می باشد و هر رسانه ای اعم از ویدیو و تصویر را به صورت اتوماتیک دانلود می کند.

این حالت برای کاربران زیادی مشکلاتی به وجود آورده است که واقعا مشکل ساز می باشد و همین نیز باعث شده است تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات و حالت های گوناگون باشیم که این شرکت برای کاربران خود ارائه داده است.

برای اینکه بتوانیم دانلود خودکار واتساپ را متوقف کنیم یا آنرا به حالت های دیگر تغییر بدیم، یک روش برای گوشی های اندرویدی و سیستم عامل iOS وجود دارد که می توانیم از داخل خود نرم افزار این عملیات را انجام دهیم و این قطعا باعث خواهد شد تا شاهد لغو دانلود خودکار در واتساپ شویم.

آموزش لغو دانلود خودکار در واتساپ

در اولین قدم بعد از وارد شدن به برنامه در گوشی های اندرویدی به داخل نرم افزار واتساپ به بخش تنظیمات مراجعه می کنیم، بعد از وارد شدن به این بخش روی گزینه Data and Storage Usage کلیک می کنیم تا به بخش جدید منتقل شویم.

در این بخش که Media Auto-Download نام دارد سه گزینه متفاوت و مختلف وجود دارد که یکی از آنها برای اینترنت تلفن همراه یا همان داده می باشد و دومی وای فای و سومین گزینه برای بخش رومینگ می باشد که می توانید نسبت به کارایی خود آنها را انتخاب کنید.

روی هرکدام از بخش های بالا کلیک کنید بخش های مختلفی مانند عکس، ویدیو، صدا و فایل را مشاهده می کنید که می توانید از این بخش در هر بخش نسبت به فیلتر کردن دانلود فایل های مرتبط اقدام کنید که به نظر می رسد قابلیت جذابی باشد.

اگر می خواهید یک بخشی ایجاد کنید که فقط فایل ها دانلود شوند و به گالری منتقل نشوند نیز می توانید از بخش گپ یا همان Chat استفاده کنید که در این حالت فقط فایل های دانلود شده به گالری منتقل داده نمی شوند و در خود برنامه ذخیره می شوند.

 

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر