آموزش لینک دار کردن متن در تلگرام

آموزش لینک دار کردن متن در تلگرام

پیام رسان تلگرام دارای قابلیت های بسیار جذاب و مفید می باشد و این شرکت توانسته یک نرم افزار بسیار حرفه ای با کارایی بسیار بالا عرضه کند که قطعا جزو برترین پیام رسان های معروف در دنیا می باشد که طرفداران زیادی از سراسر دنیا به خود اختصاص داده است.

ما می خواهیم یک قابلیت جذاب و خاص را برای شما در این مطلب آموزش دهیم که قطعا برای شما مفید خواهد بود و کارایی های بسیار دیگری نیز در این مطلب به همراه لینک دار کردن متن در تلگرام خواهیم گفت که کاربرد بسیار جذابی خواهد داشت.

برای اینکه بتوانید یک لینک مانند سایت ها به کلمه دهید که با کلیک کردن بر روی آن کاربر بتواند به طور مستقیم به سایت و یا یک لینک معتبر فرستاده شود، باما همراه باشید تا شما را با قابلیت های جذاب تلگرام آشنا کنیم.

در اولین قدم باید به تلگرام خود مراجعه کنید و با نوشتن متن و قبل از ارسال انگشتتان را روی نوشته قرار دهید تا نوشته به رنگ آبی در بیاید بعد هم گزینه های مختلفی نمایش داده می شود که شما روی گزینه سه نقطه کلیک خواهید کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بعد از وارد شدن به داخل این بخش گزینه های متعددی مانند بولد کردن نوشته، کج کردن و زیر خط و روی خط کردن متن وجود دارد که می توانید نسبت به کارایی خود از بین گزینه ها یکی را انتخاب کنید و یا می توانید در یک نوشته از همه این قابلیت ها استفاده کنید.

همانطور که در تصویر بالا می بینید قابلیت ها و گزینه های مختلفی نشان داده می شود که هر کاربری نسبت به کارایی خود می تواند از آن استفاده کند و بتواند کارایی های بسیار زیادی نسبت به پیام هایی که مدنظر هست را ارسال کند.

این قابلیت به صورت پیشفرض در داخل تلگرام وجود دارد و برای سیستم عامل های اندروید و iOS فعال می باشد و کاربر می تواند از این حالت بر روی گوشی تلفن همراه خود نسبت به کارایی و عملکرد کاربران از این گزینه ها استفاده کند. در پایین نیز ویدیو کامل استفاده از تمامی گزینه های این بخش وجود دارد که می توانید آنرا مشاهده کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

2 نظرات
 1. آرش میگه

  عالی بود
  سایت خوبی داری آقا وحید

  1. وحید دلشاد میگه

   خواهش میکنم دوست عزیز
   متعلق به خود شما و کاربران می باشد

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر