آموزش مدیریت دانلود تلگرام از داخل نرم افزار

آموزش مدیریت دانلود تلگرام از داخل نرم افزار

پیام رسان تلگرام طرفداران بسیار زیادی از سراسر دنیا به خود اختصاص داده است و این اپلیکیشیت توانسته بین کاربران ایرانی به یکی از محبوب ترین پیام رسان ها بدل شود که کاربرد های بسیار زیاد و فوق العاده ای در داخل خود دارد.

همیشه دانلود تصاویر و حجم آنها قطعا برای شما کاربران اذیت کننده بوده است و ما قصد داریم در این مطلب برای شما آموزش مدیریت چگونه دانلود های تلگرام خود را مدیریت کنید و بتوانید از این طریق از بیرون روی حجم زیاد از مصرف داده و اینترنت خانگی جلوگیری کنید.

این قابلیت به صورت خودکار در داخل تلگرام وجود دارد و شما می توانید متناسب با نیاز خود آنها را تغییر دهید که یک حالت بسیار جذاب و کارآمدی محسوب می شود که از سوی این شرکت روسیه ای برای کاربران قرار داده شده است.

در اولین مرحله باید به تنظیمات این پیام رسان مراجعه کنید و بعد از آن به بخش داده بروید و در آن قسمت شما به تمامی بخش های ممکن دسترسی کاملی دارید که می توانید از تمامی آنها نهایت استفاده را داشته باشید که یک انتخاب مناسب محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شما در این حالت می توانید مصرف داده تلفن همراه و وای فای خانگی را تنظیم کنید و حتی می توانید حالت رومینگ را در این بخش تغییر دهید که واقعا یک حالت بسیار ویژه محسوب می شود که کارایی های بسیار زیاد و جذابی به همراه خود دارد.

همچنین در این بخش می توانید دانلود های خودکار را مدیریت کنید و اجازه اینکه برنامه به صورت خودکار شروع به دانلود تصاویر و یا ویدیو ها نکند که واقعا بسیار کارآمد و فوق العاده محسوب می شود و می توانید تمامی آنها را تغییر دهید.

علاوه بر قابلیت های بالا شما می توانید حجم دانلود های خودکار را به صورت دستی تنظیم کنید که باز هم حالتی بسیار جذاب و دیدنی به حساب می آید که کاربر می تواند نسبت به کارایی خود حجم مورد نظر را انتخاب کند تا برنامه بیشتر از آن حجم شروع به دانلود نکند. برای درک بیشتر مطلب  شما را دعوت به تماشای ویدیو پایین می کنیم که امیدواریم برای شما مفید باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر