آموزش نصب آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰

الان آخرین آپدیت ویندوز 10 در دسترس کاربران است

آموزش نصب آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰

مایکروسافت این هفته از بروزرسانی ویندوز ۱۰ نوامبر ۲۰۱۹ خود نسخه ۱۹۰۹ خبر داد . اگر شما از نوع اولیه آپدیت کنندگان هستید و می خواهید در اولین فرصت آخرین آپدیت مایکروسافت را دریافت کنیم خوشحال باشید چون آپدیت نوامبر ویندوز ۱۰ نوامبر ۲۰۱۹ بارگیری شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است .

به گفته جان کابل (مدیر این بخش مایکروسافت ) شما برای سرویس دهی و برجسته سازی آپدیت های جدید ویندوز ۱۰ ، شما باید ابتدا آپدیت ماه مه ۲۰۱۹ را روی دستگاه خود اجرا کرده باشید . با فرض اینکه این آپدیت حال حاظر در دسترس قرار دارد . ابتدا به بخش تنظیمات سپس به بخش به روز رسانی و امنیت و بعد از آن گزینه ویندوز آپدیت را انتخاب کرده و گزینه بررسی آپدیت ها را انتخاب کنید . زمانی که آپدیت ها ظاهر می شود شما باید گزینه بارگیری و نصب را انتخاب کنید .

آموزش نصب آپدیت نوامبر 2019 ویندوز 10

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اگر به دلایلی بروزرسانی نمی شود است با مشکل سازگاری مانع از بارگیری آن شوید. بهترین شرط شما در آن مرحله این است که به ظاهر بازی انتظار را انجام دهید.

با به روزرسانی با موفقیت بارگیری شده ، کابل گفت برای انجام مراحل نصب باید دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید. می توانید بلافاصله این کار را انجام دهید یا یک راه اندازی مجدد برای یک زمان راحت تر (حداکثر ۳۵ روز از روز ، هفت روز در یک زمان ، تا پنج برابر) برنامه ریزی کنید.

کابل در بروزرسانی نوامبر ۲۰۱۹ تعدادی از ویژگی های جدید را برجسته کرد از جمله امکان ایجاد سریع یک رویداد از صفحه تقویم در نوار وظیفه ، بهبود مدیریت اطلاع رسانی ، عملکرد صفحه نمایش ناوبری ، گزینه فعال سازی دستیاران دیجیتال شخص ثالث از صفحه قفل و بیشتر از این ها که خود با آپدیت به آن ها پی می برید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر