آموزش کار با قابلیت Accessibility آیفون : دکمه شناور اپل

آموزش کار با قابلیت Accessibility آیفون : دکمه شناور اپل

سیستم عامل iOS دارای قابلیت های بسیار فوق العاده می باشد و شرکت اپل توانسته است به بهترین نحو ممکن به طراحی و ساخت این پلتفرم دسترسی داشته باشد، یکی از جذابترین قابلیت های این سیستم عامل وجود حالت Accessibility می باشد.

این حالت مانند دکمه شناور اندروید عمل می کند و می توان برای آن بخش های متفاوت و مختلفی تعریف کرد و نسبت به داده هایی که به آن تعریف می شود کارایی های مختلفی را از آن دریافت کرد که باعث جذابیت بیش از حد این بخش و حالت می شود.

ما در این آموزش قصد داریم تا شما را با نحوه فعال سازی این قابلیت به علاوه اضافه کردن بخش ها و کاربرد های مختلف به این حالت از آنها استفاده کنیم که هم به صورت ویدیویی در پایین قرار داده شده است و هم به صورت متنی آموزش خواهیم داد باما همراه باشید.

آموزش کار با قابلیت Accessibility بسیار آسان می باشد، در اولین قام باید به بخش Settings (تنظیمات) مراجعه کنید. در دومین مرحله به بخش General (عمومی) مراجعه خواهید کرد بعد از واردن شدن به داخل این بخش شاهد گزینه های زیادی هستید که باید به روی گزینه Accessibility کلیک کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در بخش Accessibility گزینه های زیادی وجود دارد که هرکدام مربوط به بخش های مختلفی هستند که تمامی آنها را در یک ویدیو و مطلب جداگانه توضیح خواهیم داد، بعد از اینکه وارد این بخش شدید روی گزینه Assistive touch کلیک خواهید کرد.

در منوی جدید باز شده شما در بالای گزینه فعال و یا خاموش کردن این گزینه را مشاهده می کنید و در دومین گزینه بخش تعریف قابلیت های اضافه شده به داخل این قابلیت می باشد، در پایین نیز شما می توانید نسبت به کلیک بر روی این دکمه قابلیت های مختلفی را تعریف کنید.

ما در گزینه دوم و بر روی Customize Top Level Menu کلیک خواهید کرد تا وارد این بخش و تعریف قابلیت های متفاوت و مختلف برای این برنامه و قابلیت باشیم که می توانید با اضافه کردن ویژگی های جذاب و متفاوت می توانید از قابلیت های بسیار فوق العاده این حالت نهایت استفاده را ببرید. در پایین نیز می توانید ویدیو کامل این آموزش را برای راحتی بیشتر مشاهده کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر