آنباکس گلکسی واچ ۳ که در ۵ آگوست رونمایی می شود

سامسونگ در روز پنجم آگوست در رویداد Galaxy Unpacked خود سهی در کشف تعداد زیادی دستگاه جدید است. لیست دستگاه هایی دریافتی شام گلکسی نوت ۲۰، گلکسی نوت ۲۰ اولترا، گلکسی زد فولد ۲، سری تبلت های گلکسی تب S7، گلکسی بادز لایو و گلکسی واچ ۳ است.

چند روز قبل از رونمایی گلکسی واچ ۳ خبر هایی از آن فاش شده است.دیروز یک گوشی جالب داشتیم، یکی از این دستگاه برخی از ویژگی های آن را فاش می کند. امروز یوتیوبر دیگری در حال آنباکس ناخواسته گلکسی واچ ۳ است. استراتژی های تحریم سامسونگ احتمالا واقعا پرداخت نمی کنند.

ویدیو آنباکسینگ یکی از مفصل ترین خبر های مربوط به ساعت هوشمند جدید است. مهمتر از همه، آن را نشان می دهد گلکسی واچ ۳ در نسخه رنگی برنزی است. به نظر می رسد که رنگ های برنز Mystic رنگ قهرمان این رویداد است زیرا همه دستگاه های گلکسی دارای این گزینه رنگی مشترک هستند. به غیر رنگ برنزی، این دستگاه همچنین در رنگ سیاه نقره ای هم موجود خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گلکسی واچ ۳ بدون جعبه در اینجا نوع ۱ میلی متری است. همچین انتظاری داریم سامسونگ از گزینه ۴۵ میلی متری رونمایی می شود. نوع ۴۵ میلی متری ابعاد ۴۵ در ۴۶.۲ در ۱۱.۱ میلی متری خواهد داشت. دارای صفحه نمایش ۱.۴ اینچی و همچنین باتری ۳۴۰ میلی آمپر ساعتی هم موجود است. از طرف دیگر، نسخه ۴۱ میلی متری این گجت دارای ابعاد ۴۱ در ۴۲.۵ در ۱۱.۳ میلی متری خواهد بود. صفحه نمایش ۱.۲ اینچی کمی کوچکتر را پشتیبانی می کند. این مدل قدرت را از باتری ۲۴۷ میلی آمپر ساعتی بدست می آورد.

گجت جدید سامسونگ در سری گلکسی واچ هم با قابلیت های ۴G و GPS همراه است. علاوه بر این، می توانید از کل سنسور های محور سلامت هم انتظار داشته باشید. این شامل یک سنسور ضربان قلب، نظارت بر فشار خون و الکتروکاردیوگرام است. مورد دوم واقعا جالب است اما مطمئنا در دسترس بودن آن با توجه به منطقه متفاوت است. این گجت دارای رم ۸ گیگابایتی است. و دارای گواهینامه IP68 است.

عضو جدید سامسونگ گلکسی واچ دارای شارژر دانگل مغناطیسی بی سیم است. جزئیات جالب دیگر این است که صفحات چرخش با واچ ۳ است. جزئیات بیشتر در ۵ آگوست معلوم می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر