آنر ایکس ۱۰ مکس ۵G در لیست گیک پنج دیده شد

آنر ایکس ۱۰ مکس ۵G در لیست گیک پنج دیده شد

یک گوشی جذاب دیگر از سوی آنر خواهیم بود که برای هفته آینده آماده شده است و شاهد این خواهیم بود که این ویژگی می تواند برای این سری از گوشی های آنر بسیار جذاب و فوق العاده باشد و قطعا گوشی بسیار جذاب و فوق العاده ای خواهد بود.

این گوشی در لیست تنا دیده شده و برخی از مشخصات فنی و اطلاعات آن منتشر شده است که شاهد استفاده از یک تراشه جدید و برخی از مشخصات فنی بسیار جذاب و قابل توجه هستیم که این شرکت در این محصول قدرتمند خود جای داده است و حالتی بسیار مناسب و فوق العاده ای می باشد.

آنر در ساخت این گوشی از بهترین قطعات ممکن استفاده خواهد کرد و وجود فناوری و شبکه ۵G در این محصول نشان دهنده حالت بسیار مناسب و فوق العاده ای از سوی این شرکت می باشد که این گوشی را یک محصول بالا رده با قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده می کند.

آنر ایکس ۱۰ مکس ۵G یک گوشی با ویژگی های بسیار زیاد و قابل توجه می باشد که شرکت آنر در این محصول خود از تمامی آنها استفاده کرده است تا یک حالت بسیار مناسب و فوق العاده ای را از خود به نمایش بگذارد و ما نیز شاهد یک حالت فوق العاده خاص و جذاب باشیم.

مهم ترین نکته این محصول استفاده از تراشه دیمینسیون ۸۰۰ می باشد که نسبت به دیگر محصولاتی که مجهز به تراشه های اسنپدراگون می باشند بسیار خاص و ویژه می باشد که این شرکت توانسته این حالت بسیار جذاب و فوق العاده را در این محصول خود به کار بگیرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
آنر ایکس 10 مکس 5G در لیست گیک پنج دیده شد

مشخصات آنر ایکس ۱۰ مکس ۵G

مشخصات کلی دستگاه هنوز منتشر نشده اما برخی از اطلاعات داخلی آن انتشار یافته که می توان اشاره به تراشه داخلی آن کرد که در مقایسه با تراشه داخلی اسنپدراگون ۷۶۵G بسیار قدرتمند می باشد و امید یک گوشی بالا رده قدرتمند را از سوی آنر می دهد.

از دیگر قابلیت های این گوشی می توان به استفاده از صفحه نمایش ۷.۰۹ اینچی که بسیار بزرگ می باشد، ظرفیت باطری آنر ایکس ۱۰ مکس نیز ۵ هزار میلی آمپر می باشد که باز هم یک ویژگی خاص درمورد این گوشی جذاب و عالی از سوی شرکت چینی آنر می باشد.

استفاده از دوربین ۴۸ مگاپیکسل به همراه شارژر ۲۲ وات سریع اشاره کرد که در داخل این گوشی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، یکی دیگر از وضعیت های بسیار عالی این گوشی استفاده از اندروید و محروم شدن از سرویس گوگل پلی می باشد که یک مزیت بد و ناگوار برای این گوشی می باشد، تاریخخ ۲ ژوئیه زمان رسمی رونمایی این گوشی می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر