آنر مجیک بوک با پردازنده AMD همراه خواهد شد

پردازنده های رایزن AMD با داشتن فناوری و معماری پیشرفته و کارایی بسیار بالا با هزینه بسیار بالا، در سال های اخیر فعالیتی در زمینه های مختلفی مثل دسک تاپ و نوت بوک ایجاد کرده اند. به خصوص فرایند ۷ نانومتری در سال جاری سیستم عامل های سری رایزن ۴۰۰۰U/4000H در بازار متحول شده است.

در واقع، در بازار اولترا نوت بوک ها و نوت بوک های گیمینگ، انواع محصولات عالی یکی پس از دیگر رونمایی می کند. و آنر مجیک بوک بهترین دستگاه از سری پردازنده سری رایزن ۴۰۰۰ است.

هنگامی که حرف از رایزن می شود، آنر تنها ذکر خواهد بود. آنر مجیک بوک صنعت نوت بوک را کاملا زیر پا گذاشته است با قیمت ۵۷۰ دلاری، عناصر طراحی زیبا مثال حاشیه های باریک، پیکربندی متعادل و کوتاه بدون برد، یک تجربه تعامل بی سیم گوشی های هوشمند و نوت بوک ها و غیره را هم فراهم می کند همچنین باید بگوییم که یک مینی شارژر کارآمد باعث می شود مردم توجه بیشتری به این لپ تاپ داشته باشند. اما این همچنین بسیاری از مارک های نوت بوک های قدیمی را مجبور به نوآوری و اصلاح می کند.

اخیرا آنر و AMD ناگهان شروع به تعامل شدید کردند. به عنوان مثال ، چند روز پیش هر دو طرف با یکدیگر معاشقه کرده اند و آن را از طریق ویبو به اشتراک گذاشته اند.

آنر مجیک بوک چه موقع رونمایی می شود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

امروز آنر رسما اعلام کرد که کنفرانس رونمایی محصول جدید آنلاین در ۱۶ جولای برگزار می کند.

اگر چه مشخصات آن فاش نشده است، ولی می توان حدس زد که برای بهره وری A + باید ترکیبی از AMD استفاده کند. به عبارت دیگر، نسخه جدید آنر مجیک بوک با پردازنده رایزن پیشرفت های قابل توجهی در بهره وری خواهد داشت. تخمین زده می شود که این بار، آنر اقدامات جدیدی را در همکاری چند صفحه ای انجام می دهد.

صفحه نمایش بزرگ و کوچک متشکل از گوشی های هوشمند آنر و نوت بوک های آنر رونق بیشتری دارد و گیم پلی بیشتری را ارائه می دهد. علاوه بر این، A+ همچنین بهترین سطح در ارزیابی امیاز است. این فقط سطح بالا نوک بوک برجسته می کند.

شاهد چه چیزی خواهیم بود ؟

جای تعجب نیست که آنر مجیک بوک در آینده از پردازنده کم مصرف رایزن ۴۰۰۰U استفاده خواهد کرد. در سال های اخیر، بسیاری از محصولات جدید و فناوری های جدید AMD همیشه نه تنها تولید کنندگان بلکه کاربران را هم جلب کرده است. بنابراین این همکاری باعث افزایش فروش و محبوبیت آنر مجیک بوک شود. صادقانه بگوییم سال های گذشته، این خط تولید توانند .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر