آنر V40 در گیکبنچ ظاهر شد

همانطور که برخی از شما هم در جریان هستید آنر برای رونمایی سری گوشی های پرچمدار V40 خود در ۱۸ ژانویه آماده می شود. انتظار می رود سری آنر V40 دارای سه گوشی هوشمند یعنی آنر V40، آنر V40 پرو و آنر V40 پرو پلاس است. گزارشات و اطلاعات زیادی در رابطه با سری آنر V40 منتتشر شده است. اکنون آنر V40 با شماره مدل آنر YOK-AN10 در گیکبنچ ظاهر شد.

در لیست گیکبنچ نشان می دهد که آنر V40 در تست تک هسته ای ۴۶۸ امتیاز و در تست چند هسته ای ۲۰۶۱ امتیاز کسب می کند. طبق این لیست، این گوشی هوشمند دارای ۸ گیگابایت رم است و در بخش نرم افزاری شاهد اجرای آن با اندروید ۱۰ هستیم. آنر V40 دارای پردازنده هشت هسته ای مدیاتک دیمنسیتی ۱۰۰۰ پلاس است.

این گوشی هوشمند همچنین از ۵G هم پشتیبانی می کند. اخیرا این گوشی هوشمند از لیست راینلند با همان شماره مدل عبود کرده است. طبق این لیست این دستگاه از شارژ سریع بی سیم ۵۰ واتی برخوردار خواهد بود.

سری V40 آنر از چهار پردازنده پرچمدار از چهار تولید کننده مختلف استفاده خواهد کرد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در حال حاضر، اطلاعات زیادی در مورد سری آنر V40 وجود ندارد. اگر خبر اخیر صحت داشته باشد، شرکت در حال آماده سازی چیز جابی است. با توجه به درز اطلاعات در این مورد در ویبو، سری آنر V40 دارای چهار مدل خواهد بود. قسمت جالب این خبر آن است که هر چهار مدل از پردازنده های مختلف پرچمدار از سازندگان متفاوت استفاده خواهند کرد. این اولین بار است که در یک سری شاهد استفاده از چهار پردازنده پرچمدار مختلف هستیم.

با توجه به درز اطلاعات، آنر V40 با پردازنده دیمنستی ۱۰۰۰ پلاس، آنر V40 پرو با اگزینوس ۱۰۸۰ سامسونگ، آنر V40 پرو پلاس از اسنپدراگون ۸۸۸ و دیگر مدل این سری از پردازنده کایرین ۹۰۰۰ هواوی استفاده خواهد کرد.

این درز اطلاعات همچنین یک نظر سنجی است بنابراین ما کاملا هم از صحت آن اطمینان نداریم. از حالا، ما نمی توانیم این اطلاعات را تایید کنیم. به علاوه هیچ تاییدی وجود ندارد که ایالات متحده به آنراجازه استفاده از فناوری آمریکایی را بدهد.

بنابراین، نمی توانیم تضمین کنیم که آنر می تواند از پردازنده های اگزینوس، دیمنسیتی و اسنپدراگون استفاده کند. علاوه بر این، کایرین ۹۰۰۰ هم به سختی برای سری هواوی میت ۴۰ و سایر پرچمداران ریزی شده شده کافی است. بعید به نظر می رسد که هواوی برای سری V40 تعدادی پردازنده برای فروش داشته باشد. همه اینها تنها برخی از سوالاتی است که خواهان پاسخ است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر