آپدیت اندروید ۱۰ برای رلمی ایکس ۲ در دسترس خواهد بود

در سال گذشته، رلمی بخش نرم افزاری مستقل خود را با نام رلمی UI اعلام کرد. این سیستم عامل، در واقع یک نسخه ColorOS 7 جایگزین است که دارای تصاویری تمیز تر و شبیه به اندروید وانیلی است. از زمان رونمایی، این شرکت آپدیت دستگاه های منتخب را آزمایش کرده است، در حالی که سایرین در حال دریافت نسخه پایدار هستند.

رلمی ایکس ۲ از ژانویه بخشی از برنامه اندروید ۱۰ بتا را دریافت می کند و اکنون این مارک چینی در حال کار بر روی آپدیت پایدار رلمی UI برای تفلن های میان رده خود است.

رلمی UI : رابط کاربری جدید رلمی

همانطور که از قبل هم می دانید، آپدیت رلمی UI ظاهر جدیدی را برای تلفن های هوشمند به ارمغان خواهد آورد. علاوه بر این، کنترل های حرکات پیشرفته، حالت تاریکی یا همان دارک مود در سطح سیستم و کنترل بیشتر بر مجوز ها وجود دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

چنین پیشرفت در ثبات و عملکرد و همچنین امنیت وجود دارد. سیستم عامل جدید دارای شماره ساخت RMX1992AEX_11.C.05 است و به طور ابری پخش می شود. شایان ذکر است که این آپدیت در حال حاضر فقط به تعداد محدودی از کاربران دسترسی پیدا می کند. اگر در این مرحله اولیه هیچ گونه اشکال اساسی نداشته باشد، این شرکت آن را به کاربران در مناطق محتلف دنیا گسترش می دهد.

شایان ذکر است که رلمی همچنین قول داده است در ماه مارس آپدیت اندروید ۱۰ را برای پرچمدارن سری رلمی ایکس ۲ پرو خود ارائه دهد. فقط سه روز تا موقع موعود مانده است که ببینیم این شرکت قادر به عهد خود خواهد شد یا نه. شما می توانید تغییرات کامل مربوط به این آپدیت را در لینک منبع در زیر بررسی کنید.

گذشته از این هر خبری در رابطه با این آپدیت فاش شود ما به محضر شما عزیزان خواهیم رساند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر