آپدیت اندروید ۱۰ برای شیائومی می مکس ۳ و می ۸ لایت در دسترس است

آپدیت اندروید ۱۰ برای شیائومی می مکس ۳ و می ۸ لایت در دسترس است

شیائومی به آرامی در حال آپدیت تلفن های هوشمند خود به اندروید ۱۰ و MIUI 11 است. در حالی که این شرکت فلسفه کاملی دارد که آپدیت ویژگی را از طریق نسخه های MIUI ارائه می دهد و نه نسخه سیستم عامل اندروید، که هنوز هم برای جلب رضایت مشتریان، باید نسخه های جدیدتری از سیستم عامل موبایل گوگل، اندروید، را ارائه دهد.

از این گذشته هیچ یک از ما نمی خواهیم تلفنی منسوخ (منظور از منسوخ از کورس افتاده، یا دستگاهی که دیگر آپدیتی دریافت نمی کند است) داشته باشیم. امروز این شرکت آپدیت اندروید ۱۰ با رابط کاربری MIUI 11 را برای دو دستگاه می مکس ۳ و می ۸ لایت که در سال ۲۰۱۸ روانه بازار شده بودند، ارائه داد.

آپدیت اندروید 10 برای شیائومی می مکس 3

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آپدیت اندروید ۱۰ برای شیائومی می مکس ۳ و می ۸ لایت در دسترس است

 

این آپدیت قبلا در چین به انجام رسیده بود و اکنون به صورت جهانی ارائه شد. آپدیت اندروید ۱۰ برای می مکس ۳ با شماره سریال v.11.0.1.0 QEDMIXM ارائه می شود و از طریق OTA (همان آپدیتی که به صورت اعلان در قسمت درباره گوشی در قسمت انتهایی گزینه های تنظیمات گوشی ظاهر می شود) به دست کاربران می رسد.

البته کسانی که نمی توانند منتظر آپدیت OTA باشند می توانند به وب سایت شیائومی مراجعه کرده و فایل ۱.۸ گیگابایتی را دانلود کنند. آپدیت اندروید ۱۰ با رابط کاربری MIUI 11 برای می ۸ لایت با شماره سریال v.11.0.1.QDTMIXM است. با پچ امنیتی مربوط به تاریخ فوریه ۲۰۲۰ هم همراه است. آپدیت از طریق OTA به انجام رسیده و کل فایل ۲.۴ گیگابایت است.

در این آپدیت می توانید تمام مجموعه موارد معرفی شده با MIUI 11 از جمله تصاویر آپدیت شده را پیدا کنید. همچنین دارک مود و طرح های رنگی که روی سیستم عامل اندروید ۱۰ است. در مورد دارک مود هم اینکه اکنون مبتنی بر تنظیمات اندروید ۱۰ شما با چندین برنامه از جمله برنامه های گوگل به صورت پیش فرض جفت است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع mi.com

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر