آپدیت اندروید ۱۰ برای شیائومی می ۹ لایت در دسترس خواهد بود

در هفته گذشته، شیائومی روند آپدیت اندروید ۱۰ را برای می CC9 در چین آغاز کرد. این تلفن هوشمند سال گذشته به عنوان اولین دستگاه این شرکت با همکاری Meitu ساخته شد. چند ماه پس از انتشار، این شرکت CC9 را در هند و بازار های جهانی با نام شیائومی می ۹ لایت منتشر کرد.

با ورود اندروید ۱۰ به CC9، همه ما می دانستیم که سرانجام این آپدیت به می ۹ لایت هم خواهد رسید. از این گذشته، هر دو تلفن هوشمند از نظر ماهیت یکسان هستند. امروز، این شرکت در حال رام رسمی اندروید ۱۰ پایدار برای همه واحد های جهانی است. البته با رابط کاربری MIUI 11 هم همراه خواهد بود.

آپدیت اندروید ۱۰ برای شیائومی می ۹ لایت

نسخه جدید سیستم عامل اندروید دارای V11.0.1.0.QFCMIXM است و در حال حاضر در حال آماده سازی برای انتخاب کاربران است. اگر در طول این برنامه اولیه اشکالات مهمی ظاهر نشور، شیائومی همچنان این آپدیت را برای همه واحد های می ۹ ادامه خواهد داد. علاوه بر رابط کاربری پایدار، بسته آپدیت شامل پچ امنیتی فوریه ۲۰۲۰ نیز می باشد. این آخرین مورد موجود نیست، و بهتر از می ۹ است که قبلا دارا بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اندروید 10 برای شیائومی می 9 لایت

اگر صاحب این گوشی هستید و نمی توانید منتظر اطلاع رسانی آپدیت این دستگاه باشید و همچنین نمی توانید آپدیت را در صفحه درباره تلفن مشاهده کنید،ما بسته بارگیری کامل در لینک منبع ارائه شده است. چند مرحله ساده برای دنبال کردن وجود دارد. لازم است بسته را در پوشه مورد نظر بچسبانید، برنامه Updater را راه اندازی کنید و پس از آن تلفن مراحل نصب را شروع می کند.

همانطور هم که در بالا گفته شد شیائومی همه مدل های و نسخه های می ۹ را با اندروید ۱۰ آپدیت خواهد کرد پس می ۹ لایت آخرین نسخه از سری می ۹ با آپدیت اندروید ۱۰ نخواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر