آپدیت اندروید ۱۱ برای نوکیا ۲.۳ و ۸.۱ ارائه می شود

HMD Global در مورد آپدیت های نرم افزاری برای گوشی های هوشمند خود به خوبی عمل می کند. این عملکرد خوب بیشتر به این دلیل است که همه گوشی های نوکیا دارای اندروید وان هستند که امکان آپدیت سریعتر سیستم عامل اندروید را فراهم می کند. به هر حال، این هم نیاز به تلاش خاصی از سازندگان دارد. برای مثال می A3 شیائومی هم در این زمه قرار داشت ولی همچون گوشی های نوکیا به راحتی و سرعت آپدیت دریافت نکرده است.

اخیرا هم که گزارش شده است که نوکیا در حال جذب توسعه دهندگان برای سخت رابط کاربری خود است، که وضعیت احتمالا در این صورت تغییر کند. در حال حاضر این شرکت آپدیت اندروید ۱۱ برای گوشی های واجد شرایط را یکی پس از دیگری ارائه می دهد. جدیدترین گوشی های دارای اندروید ۱۱ این شرکت نوکیا ۲.۳ و نوکیا ۸.۱ است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این شرکت فنلاندی اعلام کرده است آپدیت پایدار اندروید ۱۱ برای نوکیا ۸.۱ ارائه شده است. لازم به ذکر است که برخی از کاربران از سیستم عامل داخلی فاش شده اندروید ۱۱ استفاده می کنند. با این حال، اکنون با انتشار نسخه پایدار کاربران می توانند به راحتی آن را آپدیت کنند. آپدیت اندروید ۱۱ شامل Notification Bubbles، پنل اعلان های اصلاح شده، کنترل رسانه جدید، میانبر های دستگاه های هوشمند، مجوز های یک بار برای برنامه ها و موارد دیگر است.

آپدیت به صورت دسته ای انجام می شود. موج اول هند، بنگلادش، هنگ کنگ، مالزی، ویتنام، سنگاپور، ماکائو، نپال و فیلیپین را پوشش می دهد. عرضه مرحله اول امروز شروع می شود. حالا هم که ۱۰ درصد کاربران این دستگاه ها بروز شده اند. اگر در بین این ۱۰ درصد مشکل مهمی ظاهر نشود، شرکت هفته آینده عرضه گسترده تر را شروع خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر