آپدیت اندروید ۱۱ برای گلکسی S2 به صورت غیر رسمی ارائه می شود

نه سال پیش بازار گوشی های هوشمند بسیار متفاوت بود. اپل هنوز در حال توسعه گوشی های هوشمند خود به همه سطح قیمتی است. در حالی که شرکت های دیگر سعی داشتند با سیستم عامل اندروید هنوز کهنه کار باشند.

سامسونگ در آفاز مسیری موفقیت آمیز بود که ان را به رهبری بازار گوشی های هوشمند رساند. در سال ۲۰۱۱، این شرکت از پرچمدرا خود با نام گلکسی S2 یا گلکسی SII رونمایی کرد. این دستگاه در فوریه ۲۰۱۱ به عنوان دنباله سری گلکسی S وارد کنگره جهانی موبایل شد.

آپدیت اندروید 11 برای گلکسی S2
آپدیت اندروید ۱۱ برای گلکسی S2

اندروید ۱۱ برای گلکسی S2 آپدیت می شود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این گوشی با اندروید ۲.۳ که زیاد جذاب نبود رونمایی شدو بعد اندروید ۴.۱.۲ را با عنوان آخرین آپدیت رسمی دریافت کرده است. ممکن است فکر کنید این گوشی در همان زمان دفن شده است. ولی این دستگاه در بین توسعه دهندگان محبوب است و با گذشت بیش از ۹ سال از عرضه آن، برخی از دارندگان علاقه مند آپدیت سیستم عامل دستگاه خود به اندروید ۱۱ هستند.

سامسونگ قبلا در اوایل سال جاری وعده داده است که برای برخی از دستگاه های منتخت سه نسل از آپدیت های اندروید را ارائه می دهد. گوگل از زمان ورود دستگاه های پیکسل، این سطح از آپدیت را ارائه می دهد.

سپس، وان پلاس دستگاه های قدیمی خود را آپدیت می کند، اما هنوز ندیده ایم که آیا این شرکت با ورود گوشی های هوشمند بیشتر قادر به حفظ این دستورالعمل خواهد بود یا خیر.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر