آپدیت اندروید ۱۲ برای گلکسی A32 5G ارائه شد

در حالی که سامسونگ در حال توسعه One UI 4.1.1 و One UI 5 در پس زمینه است، از این طرف هم در حال انتشار آپدیت One UI 4.1 مبتنی بر اندروید ۱۲ برای گوشی های خود است. لیست دستگاه هایی که در صف برای دریافت آپدیت هستند شلوغ است. نوبت به گلکسی A32 5G رسیده است و دارندگان این گوشی می توانند از اندروید ۱۲ آپدیت شوند.

این غول کره ای، آپدیت One UI 4.1 مبتنی بر اندروید ۱۲ برای گلکسی A32 5G را عرضه می کند، البته فعلا تنها در تایلند در دسترس است. ولی در دیگر مناطق به زودی در دسترس خواهد بود و نسخه ۴G این دستگاه هم به زودی این آپدیت را دریافت می کند.

اندروید 12 برای گلکسی A32 5G

جدیدترین آپدیت برای Galaxy A32 5G دارای نسخه سیستم عامل A326BXXU4BVC8 و پچ امینتی مارس ۲۰۲۲ خواهد بود. پچ امنیتی مارس ۲۰۲۲، ۵۰ روزنه آسیب پذیری را برطرف می کند.

با این آپدیت کاربران A32 5G قادر خواهد بود از ویژگی های جدید اندروید ۱۲ و آخرین نسخه رابط کاربری سامسونگ استفاده کنند. همچنین این آپدیت ابزارهای جدیدی مثل رم مجازی را هم به ارمغان می آورد.

در صورتی که تا مشاهده اعلان آپدیت نمی توانید منتظر بمانید، می توانید به تنظیمات گوشی تان مراجعه کرده و از منو آپدیت های نرم افزاری در دسترس بودن آپدیت را بررسی کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر