آپدیت اندروید ۱۲ برای گلکسی A51 ارائه شد

یکی از پرفروش ترین گوشی های سامسونگ، گلکسی A51 است که حالا در حال دریافت آپدیت اندروید ۱۲ در برخی مناطق مثل عربستان سعودی و آفریقا است. این قسمت اول عرضه گسترده آپدیت اندروید ۱۲ است که از ماه آوریل در اروپا و ایالات متحده شروع شد و رفته رفته به کاربران آسیا و آمریکای جنوبی عرضه می شود.

سامسونگ متعهد شده است که سالانه دو آپدیت را برای گلکسی A51 ارائه کند که باعث می شود از نظر ویژگی ها بهبود و تازگی هایی را داشته باشد.

آخرین آپدیت نرم افزاری گلکسی A51 با نسخه فریمویر A515U1UEU7DVD4 ارائه می شود. این آپدیت، پچ امینی مارس ۲۰۲۲۲ را هم برای رفع روزنه های آسیب پذیری به همراه دارد.

گلکسی A51 5G
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اگر شما هم جز کاربران گلکسی A51 هستید، و هنوز اعلان این آپدیت برایتان نمایش داده نشود می توانید با مراجعه به تنظیمات >> آپدیت های نرم افزاری بررسی کنید که آیا این آپدیت برای دستگاه شما در دسترس است یا خیر. همچنین اگر صبور نیستید می تواند پس از دانلود آخرین فریمیر این دستگاه آن را به صورت دستی فلش کنید.

سامسونگ گلکسی A51 در اوایل سال ۲۰۲۰ با سیستم عامل اندروید ۱۰ عرضه شده بود. این گوشی در اوایل سال ۲۰۲۱ آپدیت اندروید ۱۱ را دریافت کرد و حالا هم در حال دریافت آپدیت اندروید ۱۲ است.

*در صورتی که در طول مراحل آپدیت به مشکل برخوردید می توانید آن را با ما در بخش کامنت های همین پست در میان بگذارید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر