آپدیت اندروید ۱۲ برای گلکسی M22 منتشر شد

اکنون تعداد زیادی از گوشی های و تبلت های واجد شرایط آپدیت اندروید ۱۲، این آپدیت را دریافت کرده اند ولی با این حال برخی مدل هایی بودند که نوبت به آن ها نرسیده بود، یکی از این مدل ها گلکسی M22 است که اخیرا موفق به دریافت آپدیت اندروید ۱۲ شد.

آپدیت اندروید ۱۲ برای گلکسی M22 فعلا تنها در عربستان سعودی و امارات در دسترس است. این آپدیت دارای نسخه فریمویر M225FVXXU4BFD8 است.

کاربران دیگر مناطق فعلا اندروید ۱۱ را اجرا می کنند، اما انتظار می رود به زودی این آپدیت به مناطق بیشتری گسترش یابد.

تصویر اولیه گلکسی M22 سامسونگ
آپدیت اندروید ۱۲ برای گلکسی M22
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اندروید ۱۲ قابلیت هایی مثل Nearby Share را بهبود می بخشد و پشتیبانی از فرمت تصویر AVIF را اضافه می کند. رابط کاربری One UI 4.1 هم که تغییرات و آپدیت های زیبایی شناختی زیادی را به ارمغان می آورد.

با این حال، با توجه به اینکه گلکسی M22 یک گوشی ارزان قیمت است، برخی از ویژگی های این رابط کاربری در آن قابل استفاده نیست.

به نظر نمی رسد آپدیت جدید اندروید ۱۲ پچ امنیتی جدیدی به همراه داشته باشد و پچ امنیتی که همراه با این آپدیت ارائه می شود مربوط به آوریل ۲۰۲۲ خواهد بود.

اگر بعد از گذشت مدت زمان زیادی اعلان این آپدیت برایتان نمایش داده نشده است می توانید با مراجعه به تنظیمات >> آپدیت های نرم افزاری بررسی کنید که آیا آپدیت برایتان در دسترس است یا خیر. همچنین اگر برای دریافت این آپدیت عجله داشتید می توانید می تواند آخرین نسخه فریمویر را دانلود کرده و به صورت دستی نصب کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر