آپدیت اندروید ۱۲ برای گلکسی M31 ارائه شد

پس از ارائه آپدیت اندروید ۱۲ برای گلکسی A52 و گلکسی M62 در هفته گذشته، سامسونگ در حال گسترش این آپدیت برای دستگاه های بیشتری است. M31 جدیدترین عضو این خط است، سامسونگ آپدیت اندروید ۱۲ برای گلکسی M13 را به همراه جدیدترین نسخه رابط کاربری سامسونگ One UI 4.1 ارائه کرده است.

طبق ادعا چندین کاربر در انجمن سامسونگ هند، غول کره ای شروع به عرضه آپدیت اندروید ۱۲ برای میان رده محبوب خود در سال ۲۰۲۰ کرده است. با توجه اینکه گلکسی M31 آپدیت One UI 4.0 را دریافت نکرده بود، آپدیت One UI 4.1 برای کاربران این گوشی چشم گیر تر خواهد بود. آپدیت One UI 4.1 به همراه سیستم عامل اندروید ۱۲ و پچ امینی مارس ۲۰۲۰ با شماره ساخت M315FXXU2CVCE در دسترس خواهد بود.

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M31
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در حال حاضر، آپدیت اندروید ۱۲ برای گلکسی M13 تنها برای کاربران هندی منتشر شده است ولی یقینا سامسونگ در هفته های آینده آن را به بازار های بیشتری گسترش می دهد. حجم این آپدیت به خاطر سیستم عامل اندروید ۱۲، ۲ گیگابایت خواهد بود و پیشنهاد می شود برای دانلود و نصب آن به وای فای وصل شوید.

اگر می خواهید بدانید که این آپدیت برای دستگاه شما در دسترس است یا خیر، به تنظیمات گوشی خود رفته و از بخش آپدیت های نرم افزاری این مورد را بررسی کنید. در صورتی که سوال یا مشکلی در مورد این آپدیت داشتید می توانید در بخش کامنت های همین پست با ما به اشتراک بگذارید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر