ساعت هوشمند سونتو ۷ آپدیت بزرگ WEAROS را دریافت می کند

WEAROS توسط گوگل ارائه شده است و یکی از اصلی ترین سیستم عامل های فعال برای ساعت های هوشمند است. گوگل به تازگی از آپدیت جدیدی برای ساعت های هوشمند مجهز به سیستم عامل آنها خبر داده است. اکنون هماطور که گوگل وعده داده است، جدیدترین و مهمترین آپدیت میان افزار Wear OS اکنون در ساعت هوشمند سونتو ۷ آغاز شده است.

جالب است بدانید که این اولین ساعت هوشمندی است که آخرین نسخه Wear OS را دریافت کرده است. برای جزئیات بیشتر، هدف اصلی این سیستم عامل نرم افزاری بهبود سرعت عملکرد ها و بازشدن برنامه است. همانطور که گوگل می گوید، بعد از آپدیت، عملکرد ساعت ۲۰ درصد بیشتری می شود.

علاوه بر این، همچنین یک ابزارک جدید آب و هوا و یک تایمر هندزفری برای شستن دست به ارمغان می آورد. با این حال گفته می شود که جفت شدن ساعت با گوشی هوشمند هم بهبود یافته است.

ساعت هوشمند سونتو ۷ آپدیت بزرگ WEAROS را دریافت می کند

به غیر از آن، سونتو برخی از ویژگی های دیگر را هم در سونتو ۷ قرار داده است. ویژگی های جدید به شما امکان می دهد مسیر خوب را ایجاد کنید، مسیر را با ساعت خود همگام سازی کنید و همچنین از آهنگ های سرویس های دیگر در برنامه سونتو استفاده کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ساعت هوشمند سونتو 7

صفحه نمایش جدید و همیشه روشن جدید با قدرت کمتری هم اضافه شده است. ویژگی هایی جدید و تغییراتی که در سونتو ۷ ایجاد شده شامل:

  1. مسیر یابی
  2. صفحه نمایش ورزشی همیشه روشن
  3. حالت GPS صرفه جویی در مصرف باتری
  4. نقاط شروع محبوب
  5. رفع اشکالات مختلف دیگر، بهبود ترجمه زبان و بهینه سازی عملکرد

در حال حاضر، آپدیت به صورت مرحله ای اجرا می شود. و کاربران می توانند جدیدترین آپدیت را به صورت دستی با مراجعه به تنظیمات >> سیستم >> درباره >> آپدیت های سیستم بررسی کنید. نسخه جدید سیستم عامل Wear OS توسط گوگل روی همه ساعت های هوشمند از جمله ساعت جدید اوپو هم وارد می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر