آپدیت جدید اکتبر ویندوز ۱۰ منتشر نخواهد شد

آپدیت جدید اکتبر ویندوز ۱۰ منتشر نخواهد شد

شرکت مایکروسافت همیشه در ماه اکتبر نسخه های متعدد و جدیدی را از سری محصولات ویندوز منتشر می کند و قرار بود در اکتبر سال ۲۰۲۰ نیز یک آپدیت که قرار بود بخش های زیادی در بخش رابط کاربری را تغییر خواهد داد برای کاربران بروزرسانی میشد.

اما با وجود برخی از مشکلات فنی و برخی ایراداتی که هنوز از سوی شرکت مایکروسافت منتشر نشده است و این نشان دهنده اتفاقات به وجود آمده بسیار عجیب و غریب از سوی این شرکت قدرتمند دنیای نرم افزار می باشد که عملکرد بسیار ویژه ای به همراه دارد.

نسخه های متعدد و زیادی از ویندوز ۱۰ منتشر شده است و هرکدام از آنها دارای قابلیت های بسیار مناسب و ایده آل می باشند که شرکت مایکروسافت توانسته بهترین عملکرد ممکن را از خود به نمایش بگذارد و شاهد حالت های بسیار خاص و فوق العاده ای از سوی این شرکت خواهیم بود.

آپدیت جدید اکتبر ویندوز ۱۰ قرار بود با تغییرات آیکون و صفحه اصلی ویندوز همراه باشد که متاسفانه بخاطر برخی از مشکلات فنی تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است و این پروژه برای سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده و یک تغییر بسیار ناگهانی محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اتفاقات اخیر باعث شده تا کاربران مایکروسافت و مخصوصا ویندوز ۱۰، دچار سردرگمی بسیار عجیبی شوند و این روند را مدیون اتفاقات و حالت هایی هستند که این شرکت بخاطر برخی از مسائل و اتفاقات عجیب برای نسخه جدید ویندوز ۱۰ به وجود آورده است.

آپدیت جدید اکتبر ویندوز 10

آپدیت جدید اکتبر ویندوز ۱۰

در آپدیت هایی که مایکروسافت برای ویندوز عرضه می کند شاهد تغییرات بسیار زیادی هستیم و این نشان دهنده ضعف این سیستم عامل محسوب می شود که در هر آپدیت برخی از اشکالات نرم افزاری آن به طور کامل رفع می شود که یک مشکل بسیار بزرگی محسوب می شود.

اخبار و برخی از شایعات حاکی از عرضه ویندوز جدید می باشد و همین شایعات باعث شده تا رسانه های معتبر دنیا نسبت به عرضه نسخه جدید ویندوز ۱۰ یا یک ویندوز جدید از سوی مایکروسافت واکنش نشان دهند و این اتفاقات باعث به وجود آمدن حالت های بسیار خاص و ایده آل شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع wccftech

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر